, poniedziałek 8 sierpnia 2022
W środę część powiatu bez wody
- W trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody - ostrzegają przedstawiciele Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

W środę część powiatu bez wody

JM
W środę w części powiatu cieszyńskiego nastąpi przerwa w dostawie wody. Powodem są prace modernizacyjne na sieci wodociągowej w Pogórzu - informują Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.

Od godz. 8.00 do godz. 18.00 przerwa w dostawie wody nastąpi w Cieszynie (Krasna oraz osiedle Chopina), Pogórzu, Bażanowicach, Skoczowie na ul. Bielska (od przejazdu kolejowego w stronę Bielska-Białej), Bielowicku, Kowalach, Górkach, Ogrodzonej, Łączce, Kostkowicach (zakład WIK).

Dodatkowo obniżone ciśnienie zasilania nastąpi w Kostkowicach, Gumnach, Cieszynie Marklowicach (ul. Topolowa, Zagrodowa, Bukowa).

Od godz. 12.00 do godz. 22.00 przerwa w dostawie wody nastąpi w miejscowościach: Kisielów, Godziszów, Kozakowice, Goleszów Górny i Dolny, Goleszów Równia, Cisownica.

- W trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody - ostrzegają przedstawiciele Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama