, poniedziałek 24 czerwca 2024
W Cieszynie powstanie kolejny market?
Wystawiona na sprzedaż działka na ul. Katowickiej została zakupiona przez spółkę Merkury Market z Krosna. Nabywca w Cieszynie posiada już jeden swój sklep, który znajduje się na ul. Stawowej.  fot: Merkury MarketDodaj do Facebook

W Cieszynie powstanie kolejny market?

UM
W Cieszynie powstanie kolejny market?

Czy na terenie Cieszyna powstanie kolejny market? Wystawiona na sprzedaż działka na ul. Katowickiej została zakupiona przez spółkę Merkury Market z Krosna. Nabywca w Cieszynie posiada już jeden swój sklep, który znajduje się na ul. Stawowej.

Jak informuje burmistrz Miasta Cieszyna: „ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż działki nr 254/7 obr. 69 o pow. 3,9964 ha położonej w Cieszynie przy ulicy Katowickiej odbył się 23 marca 2021 r. Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 3 280 000,00 zł. Przetarg zakończył się wynikiem pozytywnym. Nabywcą nieruchomości została MERKURY MARKET Sp. z o.o. LAND S.K.A. z siedzibą w Krośnie za cenę 5 080 000,00 zł (do ceny zostanie doliczony podatek VAT wg stawki 23%). Do zawarcia umowy sprzedaży doszło 26 kwietnia 2021 r.”

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama