, sobota 13 sierpnia 2022
Ulice Adama Mickiewicza i  Adama Asnyka wyładniały
W dniu 10.11.2017 w godzinach porannych nastąpił końcowy odbiór po remoncie ulic A.Asnyka i A.Mickiewicza w Zebrzydowicach. fot: FJDDodaj do Facebook

Ulice Adama Mickiewicza i Adama Asnyka wyładniały

FJD
Ulice Adama Mickiewicza i  Adama Asnyka wyładniały

W dniu 10.11.2017 w godzinach porannych nastąpił końcowy odbiór po remoncie ulic A.Asnyka i A.Mickiewicza w Zebrzydowicach.

W dniu poprzedzającym nasze narodowe święto ostatecznie zlikwidowana została uciążliwość, jaką był remont ulic w Gminie Zebrzydowice, które bezpośrednio dobiegały do dawnego przejścia granicznego. Dokonany został końcowy odbiór prac budowlanych wraz z przekazaniem placu budowy użytkownikowi jakim jest Gmina Zebrzydowice. Jednostką prowadzącą był Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie, a wykonawcą firma DROGRÓD z Ćwiklic. Główne zadanie inwestycyjne obejmowało wykonanie nowej dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej z lokalnym wzmocnieniem istniejącej konstrukcji podbudowy. Wartość całego zadania wynosiła 3,2 mil zł., z czego blisko prawie połowa stanowiły środki pozyskane z budżetu państwa w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Struktury Drogowej. Mieszkańcom Zebrzydowic życzymy od dzisiaj szerokiej drogi w podróży do Republiki Czeskiej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama