, poniedziałek 20 maja 2024
Tramwaj Cafe „na wynos” i z dowozem!
Tramwaj Cafe w opcji "na wynos" działa przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 18:00. fot: FB/Tramwaj CafeDodaj do Facebook

Tramwaj Cafe „na wynos” i z dowozem!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Historia się powtórzyła i cieszyńska kawiarnia Tramwaj Cafe znowu „przemierza” ulice Cieszyna i Czeskiego Cieszyna bez pasażerów na pokładzie. - Nie chcemy zwijać szyn, a więc wracamy do pracy w trybie „na wynos” oraz z dowozem. Ciasta z dowozem to idealny prezent dla najbliższych, z którymi dzielą nas kilometry odległości lub którzy z uwagi na konieczną izolację, nie mogą opuszczać swojego miejsca zamieszkania - wyjaśniają właściciele Tramwaj Cafe.

W okresie obowiązywania zakazu przyjmowania i obsługi gości w lokalu, Tramwaj Cafe działa w nieco okrojonych godzinach. Od soboty, 24 października Tramwaj Cafe czeka na wiernych pasażerów 7 dni w tygodniu w godz. od 9:00 do 18:00.

Oferta ciast „na wynos” jest zmienna i obejmuje ciasta klasyczne tj. z wykorzystaniem mąki i nabiału, a także wegańskie i upieczone na spodach bez użycia mąki. Aktualną ofertę znajdziecie na profilach społecznościowych Tramwaj Cafe (strona fb oraz profil instagramowy).

W czasach ograniczonej działalności istnieje możliwość zamówienia dowolnego całego ciasta (12 kawałków) z oferty, którą znajdziecie tutaj. Na zakup ciasta w całości oferowany jest specjalny RABAT! - Zamówienia na ciasta prosimy składać minimum 24 godziny przed planowanym odbiorem lub dostawą ciasta - zachęcają właściciele Tramwaj Cafe i dodają, że ofercie na wynos znajdują się także domowe lody, które wydawane są do pojemników (np. termosów), z którymi przyjdą klienci. Cena pojedynczej porcji lodów, która ma wagę 80 gramów wynosi 4 zł.

W ofercie na wynos znajdują się oczywiście dowolne kawy, herbaty (w saszetkach lub parzone na patyku) oraz gorąca czekolada. Dla klientów, którzy pojawią się z własnym kubkiem przewidziana jest zniżka w wysokości 1 zł.

Darmowa dostawa

W ramach sprzedaży „na wynos” Tramwaj Cafe oferuje także możliwość darmowej dostawy na terenie Cieszyna i Czeskiego Cieszyna, a przy dodatkowej, niewielkiej dopłacie także poza granicami obu miast. Dowóz ciast realizowany jest od 4 kawałków. Zamówienia z dowozem staramy się realizować na bieżąco lub na wcześniej umówiony termin (dzień i godzinę) dostawy.

Bilety miesięczne, zawieszone i bony podarunkowe

Mimo ograniczenia działalności Tramwaj Cafe, ważność zachowują wydane w październiku bilety miesięczne, które będą obowiązywały do połowy listopada br. - Przypomnijmy, iż na biletach miesięcznych wybijamy poszczególne przejazdy (zakup kawy). Po przejechaniu całej trasy liczącej 11 przystanków, zatrzymujemy się w zajezdni tramwajowej, gdzie czeka na Was darmowa kawa! - wyjaśniają właściciele Tramwaj Cafe.

Wznowiona została także możliwość zakupu biletu zawieszonego, czyli przedpłaconych bonów na cały asortyment dostępny w Tramwaj Cafe. Bezterminowe bony będą mogły być zrealizowane w dowolnym terminie. Zawieszone bilety mogą mieć dowolną, wybraną przez klientów kwotę zaczynając od kwoty 6 zł, czyli ceny pojedynczego espresso. Zawieszone bilety wraz z paragonem będą wydawane fizycznie podczas pierwszej wizyty w Tramwaj Cafe.

W stałej sprzedaży Tramwaj Cafe są także bony podarunkowe, które idealnie sprawdzają się jako prezent urodzinowy, imieninowy lub jako forma podziękowania za pomoc i wsparcie. Wartość bonu wyznacza jego nabywca. Możliwa wysyłka bonu pod wskazany adres.

Wspieraj Tramwaj Cafe i magazyn Tramwaj Cieszyński!

Dodatkowo istnieje możliwość wsparcia kawiarni Tramwaj Cafe w połączeniu ze wsparciem miesięcznika Tramwaj Cieszyński. - W tym celu zachęcamy do zamawiania prenumeraty magazynu Tramwaj Cieszyński. Koszt prenumeraty pojedynczego numeru wynosi 10 zł (w tym cena przesyłki pod wskazany adres). Szczegółowe informacje na temat prenumeraty znajdują się tutaj.

Jak złożyć zamówienie "na wynos" lub z dowozem w Tramwaj Cafe?

Zamówienia na całe ciasta, na minimum 4 kawałki z dowozem lub rezerwacje ciast do odbioru w Tramwaj Cafe przyjmujemy przez: wiadomości w profilach społecznościowych Facebook, Instagram oraz telefonicznie pod numerem telefonu: +48 602 571 636.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama