, wtorek 23 lipca 2024
Szpital Śląski w Cieszynie otrzymał certyfikat akredytacyjny
Wynikiem przeprowadzonej wizyty akredytacyjnej jest ponowne uzyskanie Certyfikatu Akredytacyjnego Ministra Zdrowia, który jest zewnętrzną oceną pracy szpitala, prowadzoną przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia od 1998 roku.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Szpital Śląski w Cieszynie otrzymał certyfikat akredytacyjny

SM/MAT.PRAS.
Pod koniec maja br., Zespół Wizytatorów Ośrodka Akredytacyjnego Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, po raz drugi dokonał sprawdzenia i oceny poziomu zgodności stanu rzeczywistego z wymogami standardów akredytacyjnych w Szpitalu Śląskim w Cieszynie.

Wynikiem przeprowadzonej wizyty akredytacyjnej jest ponowne uzyskanie Certyfikatu Akredytacyjnego Ministra Zdrowia, który jest zewnętrzną oceną pracy szpitala, prowadzoną przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia od 1998 roku.

W trakcie wizyty w Szpitalu Śląskim w Cieszynie - Zespół Wizytatorów szczegółowo przeglądał między innymi dokumentację szpitala, przeprowadzał wywiady z pacjentami, prowadził obserwację bezpośrednią w zakresie udzielenia świadczeń, organizacji pracy, prowadził rozmowy z pracownikami i kierownictwem szpitala, zapoznawał się ze sposobem zarządzania placówką, zamierzeniami i strategią ich osiągania.

- Codzienne starania całego personelu w sprawowaniu opieki szpitalnej wysoko ocenił Zespół Wizytatorów, uzyskany wynik 91% w porównaniu z poprzednią oceną - 81% sprzed trzech lat, jest wysoce satysfakcjonujący. Ta bardzo dobra ocena jest potwierdzeniem słuszności zmian dokonywanych w Szpitalu Śląskim od ubiegłego roku - ocenia Dariusz Babiak z działu marketingu Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama