, wtorek 31 stycznia 2023
Poradnia chirurgii dla dzieci w Szpitalu Śląskim przyjmuje pacjentów
W ramach działalności poradni, małych pacjentów przyjmują dwie specjalistki w dziedzinie chirurgii dziecięcej, lek. Krystyna Drzewicka oraz lek. Gabriela Gniadek. fot: arch. Szpital ŚląskiDodaj do Facebook

Poradnia chirurgii dla dzieci w Szpitalu Śląskim przyjmuje pacjentów

red./mat.pras.
Szpital Śląski w Cieszynie informuje, że Poradnia chirurgii dla dzieci działa i na bieżąco przyjmuje pacjentów. Oddział chirurgiczny dla dzieci został zamknięty z powodu niedostatecznej kadry lekarskiej, ale dyrekcji cieszyńskiego szpitala udało się utrzymać działanie poradni i zapewnić opiekę chirurgiczną dzieciom z powiatu cieszyńskiego.

W ramach działalności poradni, małych pacjentów przyjmują dwie specjalistki w dziedzinie chirurgii dziecięcej, lek. Krystyna Drzewicka oraz lek. Gabriela Gniadek. Poradnia działa przez trzy dni w tygodniu - w poniedziałki od 11:00 do 15:00, w środy od 11:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 15:00. W poradni chirurgii dziecięcej wykonywane są także obowiązkowe badania stawów biodrowych niemowląt.

- Poradnia chirurgii dla dzieci w Szpitalu Śląskim przyjmuje trzy razy w tygodniu i jest w stanie zapewnić opiekę dzieciom z całego powiatu cieszyńskiego. Młodzi pacjenci przyjmowani są na bieżąco - podkreśla Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Przyjęcie do poradni odbywa się na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty, a dzieci przyjmowane są w najbliższym dniu działania poradni.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama