, czwartek 22 luty 2024
Najczęściej komentowane artykuły roku
Jakie artykuły cieszyły się największą popularnością wśród naszych Czytelników? fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Najczęściej komentowane artykuły roku

Jakie artykuły cieszyły się największą popularnością wśród naszych Czytelników? Sprawdźcie zestawienie najchętniej czytanych i komentowanych artykułów w 2014 roku.

Najchętniej komentowane

Mariusz Andrukiewicz: Trzy sektory jak trzej bracia. Cieszyn miastem spotkania

Tegoroczne wybory samorządowe cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród Czytelników naszego portalu. Dlatego też nie dziwi, iż rekordową liczbę komentarzy zebrał wywiad z Mariuszem Andrukiewiczem, kandydatem na burmistrza Cieszyna. Pod rozmową z jednym z za­ło­ży­cie­li Sto­wa­rzy­sze­nia Pomocy Wza­jem­nej "Być Razem", pojawiły się 462 komentarze.

Danuta Łabaj: Można zrobić więcej

Kolejnym najczęściej komentowanym artykułem był wywiad z Danutą Łabaj, która z ramienia Platformy Obywatelskiej ubiegała się o fotel burmistrza. Swoją opinię na temat kandydatury dyrektora Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie dodało ponad 170 internautów.

Cieszyn: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza

Listę najchętniej komentowanych artykułów zasila również artykuł: Cieszyn: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza, w którym opublikowaliśmy listę potencjalnych kandydatów na stanowisko burmistrza Cieszyna. Artykuł zebrał ponad 120 komentarzy.

Cieszyn: Miało być tak pięknie, a nie jest

Czwartym tekstem w naszym zestawieniu jest materiał poświęcony sytuacji w Spółdzielni Mieszkaniowej "Cieszynianka”, w której od dawna panuje bardzo konfliktowa atmosfera. Zainteresowanie artykułem wskazuje, iż kontakty na linii: prezesi spółdzielni - niektórzy mieszkańcy, są bardzo napięte, a brak porozumienia blokuje m.in. nowe inwestycje budowlane.

Jerzy Nogowczyk: Każde zadanie jest dla mnie wyzwaniem

Ostatnim najchętniej komentowanym artykułem, w którym liczba komentarzy znacznie różniła się od pozostałych tekstów był wywiad z Jerzym Nogowczykiem, dotychczasowym starostą Powiatu Cieszyńskiego, który w zbliżających się wyborach samorządowych ubiegał się o reelekcję.

Najchętniej czytane

Wybory 2014: Frekwencja i wyniki w powiecie cieszyńskim

Najchętniej czytamy artykułem 2014 roku okazał się aktualizowany całą dobę, materiał przedstawiający frekwencję oraz wyniki w wyborach do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego oraz na wójtów i burmistrzów miast i gmin powiatu cieszyńskiego. W materiale tym na bieżąco podawaliśmy cząstkowe wyniki wyborów uzyskane wprost z Miejskich i Gminnych Komisji Wyborczych.

Cieszyn: Wiemy, gdzie i kiedy powstanie restauracja Mc'Donalds

Informacja o budowie restauracji sieci Mc'Donalds to drugi najczęściej wyświetlany artykuł 2014 roku. Plotki na temat otwarcia lokalu popularnej sieci fast-food można było usłyszeć w Cieszynie od lat. Niektórzy mieszkańcy wskazywali nawet konkretne miejsca, gdzie otwarta miałaby zostać restauracja. Na początku 2014 roku plotki rozwiał Dominik Szulowski z McDonald's Polska Sp. z o.o., który potwierdził, iż restauracja powstanie przy ul. Katowickiej, na wjeździe do Cieszyna z trasy S1.

Serwis specjalny: Wybory samorządowe 2014

Serwis wyborczy: Wybory samorządowe 2014, był trzecim najczęstszym miejscem, do którego swoje kroki kierowali Czytelnicy naszego portalu. W serwisie znalazły się m.in. wywiady z wszystkimi kandydatami na burmistrzów i wójtów w powiecie cieszyńskim, jak również praktyczne i statystyczne informacje na temat tegorocznych wyborów samorządowych.

Wybory do europarlamentu 2014: Kandydaci z okręgu śląskiego

Jak się okazuje, nie tylko wybory samorządowe ale również europejskie cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Informacja o kandydatach z okręgu śląskiego do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji była czwartą, najpopularniejszą zawartością naszego portalu w minionym roku.

Mariusz Andrukiewicz: Trzy sektory jak trzej bracia. Cieszyn miastem spotkania

Listę najchętniej czytanych wiadomości zamyka wywiad z Mariuszem Andrukiewiczem, który jako pierwszy podzielił się swoją wizją na zarządzanie miastem w przypadku objęcia stanowiska burmistrza Cieszyna.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Najchętniej czytane, czyli ile? Ile wejść?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama