, wtorek 23 lipca 2024
Mirosław Szemla I wicewojewodą śląskim
Mirosław Szemla (pierwszy z lewej) był dotychczas wiceprezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach fot: wfosigw.katowice.plDodaj do Facebook

Mirosław Szemla I wicewojewodą śląskim

SM/katowice.uw.gov.pl
Mirosław Szemla, dotychczasowy wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach został powołany na stanowisko I wicewojewody śląskiego. Decyzję w tej sprawie podjęła Prezes Rady Ministrów - Ewa Kopacz.

Mirosław Szemla urodził się 15 września 1962 roku w Bielsku-Białej. Jest magistrem techniki (WSP Kraków), ukończył też studia fakultatywne z matematyki, a następnie studia podyplomowe, m. in. w zakresie zarządzania kadrami, przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego, w tym również Specjalistyczny Program MSWiA oraz The World Bank - Nowoczesne Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Mirosław Szemla był dyrektorem w Zespole Szkół Energetycznych w Bielsku-Białej i wicedyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Politechnicznego w Bielsku-Białej. Prowadził także zajęcia z informatyki na Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Współpracował z Regionalnym Centrum Informacji Europejskiej jako specjalista w zakresie funduszy przedakcesyjnych i strukturalnych. Jest ekspertem w programach Unii Europejskiej w zakresie informatycznych systemów zarządzania kryzysowego i zarządzania kryzysowego w czasie pożarów lasów (SIPROCI, PROMPT).

Swoje doświadczenie samorządowe zdobył m.in. jako radny w Szczyrku i Buczkowicach, a także wicestarosta bielski i członk Zarządu Powiatu Bielskiego. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Jest strażakiem - ochotnikiem, członkiem Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Katowicach. Pełni też funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Rozwoju Regionów w Polsce Południowej.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Mirosław Szemla i jego CV.
Takie CV można napisać tylko w POPSLpolsce.
Ani słowa o PSL który go namaścił. CV Wikipedii też zniknęło- zostało usunięte.
Toż to 89 rok gdy Kiszczak palił dokumenty.

Hańba! Gość z PSLu który rządzi od 8 lat górnictwem rządzi Śląskiem.
Gruba kreska i "od nowa do " do koryta.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama