, poniedziałek 11 grudnia 2023
Magdalena Chorąży-Suchy nową dyrektorką Zamku Cieszyn?
Komisja Konkursowa powołana do rozstrzygnięcia konkursu na kandydata na stanowisko nowego dyrektora Zamku Cieszyn dokonała oceny merytorycznej w odniesieniu do pięciu kandydatów, którzy zgłosili chęć objęcia tej funkcji. fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Magdalena Chorąży-Suchy nową dyrektorką Zamku Cieszyn?

ŁP
Komisja Konkursowa powołana do rozstrzygnięcia konkursu na kandydata na stanowisko nowego dyrektora Zamku Cieszyn dokonała oceny merytorycznej pięciu kandydatów, którzy zgłosili chęć przejęcia "sterów" jednostki, którą dotychczas kierowała Ewa Gołębiowska. Bezwzględną większość głosów otrzymała Magdalena Chorąży-Suchy.

Do rozmów z komisją konkursową dopuszczonych zostało pięciu kandydatów, a więc: Magdalena Chorąży-Suchy, Patrycja Łyżbicka, Tomasz Piechniczek, Jacek Porzycki oraz Ewa Trzcionka. Przesłuchania kandydatów odbyły się we wtorek, 18 maja.

W protokole Komisji Konkursowej konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Zamku Cieszyn czytamy, iż po przeprowadzonym głosowaniu komisja bezwzględną większością głosów podjęła decyzję o wyborze pani Magdaleny Chorąży-Suchy na kandydata na dyrektora Zamku Cieszyn. Tym samym rekomendując panią Magdalenę Chorąży-Suchy do przeprowadzenia rozmów nt. warunków organizacyjno-finansowych prowadzenia Zamku Cieszyn i podpisania umowy o pracę z Burmistrz Miasta Cieszyna.

W sumie na Magdalenę Chorąży-Suchy oddanych zostało 5 z 6 możliwych głosów. Na drugim miejscu z 1 jednym głosem członka komisji konkursowej znalazła się Ewa Trzcionka. Protokół Komisji Konkursowej dostępny jest TUTAJ.

Nowy dyrektor Zamku Cieszyn zatrudniony zostanie na czas określony tj. na 5 lat, a do jego obowiązków należeć będzie m.in. kierowanie pracą Zamku Cieszyn i reprezentowanie go na zewnątrz, gospodarowanie jego środkami finansowymi oraz mieniem, a także współpracą z miastem i samorządem województwa śląskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama