, czwartek 6 października 2022
Inwestycja w Dzięgielowie zakończona
Wartość zadania wyniosła ok. 2,39 mln zł. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Inwestycja w Dzięgielowie zakończona

red./mat.pras.
Powiat Cieszyński zakończył realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2608S w Dzięgielowie (od km 4+299,40 do km 4+804,52)”.

Zadanie inwestycyjne obejmowało m. in.: wykonanie nowej konstrukcji jezdni na długości 505 m, poszerzenie jezdni do szerokości 6,0 m, czy wykonanie odcinka chodnika o łącznej długości 372, o szerokości 1,5 m – 2,0 m.

Wartość zadania wyniosła ok. 2,39 mln zł, z czego 1,09 mln zł stanowią środki pozyskane z budżetu państwa z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019, 260 tys. zł stanowi pomoc finansowa Gminy Goleszów, pozostała kwota w wysokości 1,04 mln zł sfinansowana została z budżetu Powiatu.

Wykonawcą robót była firma FB Serwis S.A z Warszawy, Nadzór Inwestorski sprawowała firma R.H.KONtrakt mgr inż. Rafał Heller ze Skoczowa.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama