, sobota 9 grudnia 2023
Gmina Goleszów wyremontuje kolejne drogi
W najbliższym czasie ruszą kolejne remonty dróg gminnych.  fot: UG GoleszówDodaj do Facebook

Gmina Goleszów wyremontuje kolejne drogi

red.mat.pras.
Dobra informacja dla mieszkańców naszej gminy. W najbliższym czasie ruszą kolejne remonty dróg gminnych. Po zakończeniu postępowania przetargowego gmina Goleszów zdecydowała bowiem, iż oprócz dróg wskazanych przez mieszkańców do naprawy w ramach funduszu sołeckiego, remontem objętych zostanie dodatkowych 8 odcinków dróg.

Już wkrótce remontem objęte zostaną ul. Cicha w Goleszowie, ul. Górna w Dzięgielowie, ul. Osiedlowa w Bażanowicach, ul. Astrów w Goleszowie, ul. Osiedlowa w Kisielowie, ul. Rozdroże w Goleszowie / Cisownicy, ul. Skowronków w Puńcowie oraz ul. Targoniny w Dzięgielowie.

- Wytypowane do remontu drogi były wielokrotnie zgłaszane przez mieszkańców naszej gminy. Cieszę się, że ich przebudowę udało się wpisać do tegorocznego budżetu. Wnioski o modernizację dróg gminnych są bowiem najczęściej zgłaszane przez mieszańców do urzędu gminy, niestety z uwagi na ogromne zaległości w tym zakresie nie jesteśmy w stanie natychmiast odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Sukcesywnie i zgodnie z posiadanymi możliwościami finansowymi remontujemy jednak kolejne gminne drogi, których w sumie mamy 156 odcinków o łącznej długości ponad 124 km – wyjaśnia Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama