, czwartek 6 października 2022
Gmina Goleszów dofinansuje wymianę pieców
Mieszkańcy mogą rozpocząć składnie wniosków już 1 czerwca 2018 r. Nabór potrwa do 30 czerwca 2018r.  fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Gmina Goleszów dofinansuje wymianę pieców

red.
Mieszkańcy Gminy Goleszów mogą liczyć na dofinansowanie pokrywające połowę kwoty nowego urządzenia grzewczego. 22 maja 2018 r. weszła w życie uchwała Rady Gminy Goleszów w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła.

Dotacja dotyczy wymiany kotłów centralnego ogrzewania na paliwo stałe na nowe wysokosprawne jednostki, tj. kotły gazowe lub węglowe co najmniej 5 klasy emisji wg normy PN-EN 303-5:2012. Dofinansowanie pokryje 50% kosztów, jeżeli nie będą one większe niż 3000 zł. Mieszkańcy mogą rozpocząć składnie wniosków już 1 czerwca 2018 r. Nabór potrwa do 30 czerwca 2018 r.

Szczegóły uchwały oraz zasady, które obowiązują w przypadku ubiegania się o dotację, są dostępne pod linkiem: http://www.goleszow.bip.net.pl/?a=11226.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama