, wtorek 23 lipca 2024
Gmina Chybie upomina mieszkańców
Dla zwiększenia przekazu pokazuje przykładowe pojemniki, w których mieszkańcy gminy gromadzą odpady zmieszane. fot: chybie.plDodaj do Facebook

Gmina Chybie upomina mieszkańców

SM
Gmina Chyba poprzez swoją stronę internetową upomina mieszkańców, by ci stosowali odpowiednie pojemniki na odpady. Jak się okazuje pomysłowość w tej kwestii nie zna granic.

Szanowni Mieszkańcy uprzejmie informujemy, iż firma odbierająca odpady komunalne PUK Sp. z o.o. z Rudy Śląskiej nie będzie odbierać śmieci z kubłów, które są w stanie rozpadu albo są imitacją kubłów na odpady - informuje mieszkańców urząd i dla zwiększenia przekazu pokazuje przykładowe pojemniki, w których mieszkańcy gminy gromadzą odpady zmieszane.

Urząd gminu przypomina również, iż zgodnie z regulaminem utrzymania czystości w gminie Chybie na właścicielu nieruchomości ciąży ma obowiązek utrzymania pojemników na odpady komunalne we właściwym stanie sanitarnym i technicznym.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama