, czwartek 6 października 2022
Główny przejazd kolejowy w Chybiu zamknięty na tydzień
Szczegółowe informacje dotyczące objazdów zastępczych na czas zamknięcia przejazdu wraz z niezbędnym oznakowaniem zostaną podane do publicznej wiadomości po zatwierdzeniu projektu organizacji ruchu.  fot: DTG/wikimedia commonsDodaj do Facebook

Główny przejazd kolejowy w Chybiu zamknięty na tydzień

AK, mat. pras.
Od 18 do 24 maja główny przejazd kolejowy w centrum Chybia zostanie zamknięty na czas remontu.

W związku z organizowaną przez PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu naprawą główną przejazdu kolejowego linii nr 93 Trzebinia-Zebrzydowice w stacji Chybie, w ciągu ul. Bielskiej, zostanie wstrzymany ruch.

- W dniach od 18 maja od godz. 7.00 do 24 maja do godz. 20.00 planowane jest całkowite wstrzymanie ruchu pieszego oraz kołowego na głównym przejeździe kolejowym - informuje Elżbieta Dubiańska-Przemyk, wójt Chybia. Oprócz zamknięcia ul. Bielskiej, na stację kolejową nie będą również wjeżdżać pociągi.

Opracowany na tą okoliczność projekt organizacji ruchu zakłada dla pojazdów do 3,5 tony objazd ul. Objazdową ul. Wyzwolenia w Chybiu, a dla pojazdów powyżej 3,5 tony objazd ul. Cieszyńską w Mnichu i Główną w Drogomyślu, dalej DK 81 w kierunku Strumienia.

Szczegółowe informacje dotyczące objazdów zastępczych na czas zamknięcia przejazdu wraz z niezbędnym oznakowaniem zostaną podane do publicznej wiadomości po zatwierdzeniu projektu organizacji ruchu.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Po pierwsze wcale nie Cieszyniak (chociaż żałuję, bo to piękne miasto), po drugie, to nie było pytanie tylko twierdzenie.

W mojej wypowiedzi wcale nie odniosłem się do merytorycznej treści Twojej wypowiedzi, a jedynie do formy, w której ją zaprezentowałeś. Nazywasz mnie obraźliwie "pospolitym Cieszyniakiem" bo jestem osobą, która zna już styl, w jakim prezes samozwańczego i niezarejestrowanego CSMK prezentuje swoje racje i w pełni nie zgadza się z tym stylem. Jak najbardziej masz rację, że Cieszyn robi się kolejowym zaściankiem i bardzo szkoda, jednak poziom Twoich wypowiedzi, wylewanie jakichś smutków w ogóle niezwiązanych z tematem i obrażanie wszystkich wokół sprawia, że tego "stowarzyszenia" nikt nigdy nie będzie traktował serio...

W pełni popieram zmr. Po takich komentarzach odczuwam ulgę zauważając, że są jeszcze normalni, poukładani ludzie. Są w Polsce podobne stowarzyszenia, jest ich wiele. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim poziomem wylewności, jaki stosuje "Prezes" CSMK. Kolej w Cieszynie prezentuje żenująco niski poziom między innymi dlatego, iż pewna grupka maruderów, którzy za wszelką cenę chcą być uznawani przez społeczeństwo za "znawców" albo raczej chyba "znafcuf" tematyki kolejowej, próbują coś wywrzeć na lokalnej władzy. Smutne jest to, że to "coś" jest zwykle oparte przez pępki świata na chamstwie. To, że jest się bezrobotnym, nie upoważnia do wielu gorzkich słów.

Co ma wspólnego likwidacja cieszyńskiego PKS z remontem przejazdu kolejowego? Notorycznie miesza się różne fakty i jeszcze jakieś złości na wierzch wychodzą. Wyimaginowane twory wyobraźni rządzą pewnymi umysłami.

Bo przez Chybie przebiega magistrala kolejowa a przez Cieszyn nie...proste

Po pytaniu wnioskuję że pyta się pospolity Cieszyniak. Dlaczego w innych miastach są jakieś kluby, miłośnicy, sympatycy a w Cieszynie tylko aaa, eee, a po co, a na co ,a a to nic nie da. Zamiast zrobić manifestacje przeciwko złych starań miasta, zwalić ich ze stanowiska za nie kompetencję to Cieszyniak zawsze głupio dogaduje tym którzy coś chcieli, chcą i robią dla miasta. Ja nigdy sam się nie czepiałem pierwszy ale nie uszanowali mojego hobby, tak w moim wieku zaczynam odbijać piłeczkę. Pretensje do ludzi którzy weszli mi na psychikę kierować między innymi do osób w Polifarbie ludzie tacy jak Bogdan Piskorz czy Paweł Barabosz. To się dotyczy wszelkiej dziedziny życia. Ps.Kiedy Kult zagrał w Cieszynie? a Cieszyniacy jak wiocha to co jest w TV to jest na czasie a pierwsi mi dokuczali. Tak więc pretensję miejcie do samych siebie mieszczuchy. Werbusy tu więcej się starają. I odpisz mi dlaczego tam w Chybiu robią z torami a w Cieszynie nawet PKS-u już nie ma?.

Zaczynają się remonty linii kolejowych i infrastruktury a Cieszyn jak zwykle o nic nie wnioskował. Cieszyniacy przez swoje myślenie i marna wiedzę nic na władzy nie potrafią wymusić. Co drugi mówi czy piszę że w Cieszynie to nawet torów nie ma, a teraz tylko patrzyć jak przez Cieszyn znowu będą pociągi jeździć objazdem bez zatrzymania na czas remontu trasy kolejowej z Zebrzydowic do Czechowic ,gdy tam tylko ją wyremontują to tamtędy będą wszystkie pociągi jeździć a Cieszyn już zaorają. Ja po remoncie wyprowadzę się do Chybia bo w Cieszynie z Cieszyniakami nie da się żyć. (nie wszyscy są debilowaci ale ci kretyni zepsuli normalnym mieszkańcom życie w tym mieście).

Po tonie wypowiedzi wnioskuję, że przedmówca związany z CSMK:)

A jakże :) z czasem pewnie przeczytamy oświadczenie Prezesa CSMK mówiące o tym, że winę za katastrofę smoleńską ponoszą mieszkańcy Cieszyna :P

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama