, niedziela 27 listopada 2022
DK81: W Ochabach i Harbutowicach powstanie sygnalizacja świetlna
Zgodnie z ogłoszonym przetargiem w Ochabach Wielkich sygnalizacja świetlna ostrzegawcza powstanie na przejściu dla pieszych zlokalizowanym w obrębie skrzyżowania z ul. Baranowicką (w pobliżu restauracji Kasztanka).  fot: gazetacodzienna.pl



Dodaj do Facebook

DK81: W Ochabach i Harbutowicach powstanie sygnalizacja świetlna

REDAKCJA
DK81: W Ochabach i Harbutowicach powstanie sygnalizacja świetlna

. W tym miejscu wykonane zostaną także doświetlenia przejścia wraz ze strefami przejściowymi oraz wybudowane dojścia dla pieszych. fot. gazetacodzienna.pl

Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na wykonanie sygnalizacji na przejściach dla pieszych na drodze krajowej nr 81 w Ochabach Wielkich i Małych oraz Harbutowicach.

Zgodnie z ogłoszonym przetargiem w Ochabach Wielkich sygnalizacja świetlna ostrzegawcza powstanie na przejściu dla pieszych zlokalizowanym w obrębie skrzyżowania z ul. Baranowicką (w pobliżu restauracji Kasztanka). W tym miejscu wykonane zostaną także doświetlenia przejścia wraz ze strefami przejściowymi oraz wybudowane dojścia dla pieszych.

Z kolei w Ochabach Małych w okolicach ul. Wiklinowej w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących zatok autobusowych zmodernizowana zostanie istniejąca sygnalizacja ostrzegawcza na przejściu dla pieszych, poprzez wymianę kasetonów ze znakami D-6 informującymi kierowców o przejściu dla pieszych, jak również wykonanie stałego przyłącza zasilającego w energię elektryczną. Skorygowane zostaną również dojścia do przejścia dla pieszych oraz wykonane zostanie doświetlenie przejścia dla pieszych.

Nowa sygnalizacja ostrzegawcza powstanie także w okolicach zjazdu z DK81 do ul. Wiślańskiej w Harbutowicach. W ramach ogłoszonego przetargu oprócz sygnalizacji na przejściu dla pieszych wykonane zostanie także doświetlenie stref przejściowych na dojeździe do niego. Oświetlone zostanie samo przejście dla pieszych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama