, poniedziałek 8 sierpnia 2022
Darmowe przejazdy pociągiem w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem Koleje Śląskie zachęcają do świętowania Europejskiego Dnia bez Samochodu i podróży pociągiem. fot: FJDDodaj do Facebook

Darmowe przejazdy pociągiem w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu

MM/mat.pras.
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem Koleje Śląskie zachęcają do świętowania Europejskiego Dnia bez Samochodu, promując bezpłatną podróż pociągiem. W niedzielę, 22 września kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów na niemal wszystkich liniach obsługiwanych przez śląskiego przewoźnika.

- Bezpłatne przejazdy z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu będą obowiązywać przez cały dzień, na wszystkich naszych liniach – jedyny drobny wyjątek stanowi przygraniczny odcinek Chałupki – Bohumin. Aby skorzystać z powyższej propozycji wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. Co istotne, każdy kierowca może zabrać ze sobą w podróż jedną osobę towarzyszącą - informują Koleje Śląskie.

To już piąty raz, kiedy Koleje Śląskie aktywnie uczestniczą w obchodach Europejskiego Dnia bez Samochodu. Po raz pierwszy, śląski przewoźnik kolejowy wziął udział w tym wydarzeniu w 2015 roku. Jak informują przedstawiciele Kolei Śląskich, propozycja darmowych przejazdów z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama