, niedziela 26 maja 2024
Czesław Płygawko nowym dyrektorem Szpitala Śląskiego w Cieszynie
Czesław Płygawko, dotychczasowy dyrektor ds. finansowych placówki, został wybrany na stanowisko dyrektora Szpitala Śląskiego w Cieszynie  fot: JMDodaj do Facebook

Czesław Płygawko nowym dyrektorem Szpitala Śląskiego w Cieszynie

JM
Decyzją komisji konkursowej Czesław Płygawko, dotychczasowy dyrektor ds. finansowych placówki, został wybrany na stanowisko dyrektora Szpitala Śląskiego w Cieszynie - poinformowało Starostwo Powiatowe w Cieszynie.

Na razie Starostwo Powiatowe w Cieszynie nie podaje więcej szczegółów na temat konkursu na dyrektora.

Zgodnie z wrześniową uchwałą zarządu powiatu w składzie komisji konkursowej, która zdecydowała o wyborze nowego dyrektora, znaleźli się starosta Jerzy Nogowczyk (przewodniczący komisji), wicestarosta Jerzy Pilch, członkowie zarządu Czesława Haczek oraz Marcin Ślęk, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego będący członkiem opozycyjnego Prawa i Sprawiedliwości Janusz Król, dyrektor Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu dr n. med. Zbigniew Eysymontt, a także radna powiatowa Anna Suchanek, przedstawicielka rady społecznej szpitala.

Przypomnijmy, że w związku z przeprowadzoną w Szpitalu Śląskim kontrolą cieszyńskiego starostwa, 19 lipca zarząd powiatu podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska dotychczasowej dyrektorki Anny Bednarskiej-Czerwińskiej.

Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

miejmy uszy i oczy otwarte !!!! Ci ludzi sa dla nas a nie my dla nich!!!!

Komisji konkursowej i nowemu dyrektorowi GRATULUJĘ! Wyważony, merytoryczny,rzeczowy,LUDZKI i spokojny ( czego brakowało ABC) człowiek. Trzymam za Pana kciuki. Powodzenia.

Wybór wspaniały!!! Gratulacje!!

Pozytywnie, brawo!!!

Czym gorsza służba zdrowia, tym więcej się o niej mówi.

news? no news! everybody knew.

Rozsądny wybór !

Udowodnił, że potrafi zarządzać szpitalem. Dobry wybór!

Czy moze podano gdzies ile ta pani dostala odprawy na odchodne ?

nie dostała odprawy bo nie zasłużyła na odprawę , ona musi jeszcze zwrócic do szpitala dużo piniendzy bo bo to ona musi odprawe wypłacic dla nowego dyrektora bo ona za durzo wziela pensji a to bendzie z tszysta tysiency ale ona to wie

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama