, środa 29 marca 2023
Czeski Cieszyn: Objazdy i ograniczenia w związku budową deptaka
. W celu powrotu do Polski przez most Wolności, można skorzystać z dotychczasowego przejazdu ul. Dworcową, która na początkowym etapie prac będzie całkowicie przejezdna dla samochodów jadących od strony ul. Głównej w kierunku ul. Strzelniczej.  fot: FB/Město Český TěšínDodaj do Facebook

Czeski Cieszyn: Objazdy i ograniczenia w związku budową deptaka

ŁP
Czeski Cieszyn: Objazdy i ograniczenia w związku budową deptaka

Od wtorku, 6 kwietnia należy się liczyć z utrudnieniami w ruchu na ul. Dworcowej w Czeskim Cieszynie. W związku z przebudową tej części miasta samochody jadące od mostu Wolności muszą kierować się objazdem przez ścisłe centrum miasta.

Wraz z rozpoczęciem prac na ul. Dworcowej z ruchu dwukierunkowego wyłączony został odcinek drogi pomiędzy ul. Čapka, a ul. Główną (odcinek od hotelu Central do zakrętu w ul. Główną). Chcąc dostać się na ul. Główną najlepiej skorzystać więc z objazdu ulicami: Strzelniczą, Smetany, Moskiewską i Bożka. Aby skorzystać z tego objazdu należy skręcić w drugą ulicę w prawo po przekroczeniu granicy na moście Wolności. Z kolei wracając z od strony ul. Głównej, kierując się na most Wolności, można skorzystać z dotychczasowego przejazdu ul. Dworcową, która na początkowym etapie prac będzie przejezdna w tym kierunku.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Dworcowej w Czeskim Cieszynie mają związek z budową deptaka i rewitalizacją tej części miasta w ramach transgranicznego projektu. Ten sam projekt na wpływ na przebudowę ul. Głębokiej w Cieszynie oraz zapowiadaną rozbiórką dotychczasowej strażnicy granicznej przy ul. Zamkowej 1.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama