, poniedziałek 25 września 2023
Cieszyn: ul. Kolejowa już przejezdna!
W poniedziałek, 19 lipca wczesnym ranem na ulicy Kolejowej w Cieszynie pojawiło się obniżenie jezdni na długości około 5 metrów.  fot: MZD CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: ul. Kolejowa już przejezdna!

REDAKCJA
Po blisko 7 tygodniach otwarty został fragment ul. Kolejowej w Cieszynie, który zapadł się w efekcie wypłukania kilkunastu metrów sześciennych ziemnej podbudowy. Zapadlisko doprowadziło do wyłączenia tego fragmentu z ruchu w obydwu kierunkach, a więc w stronę ronda przy galerii Stela oraz ul. Wyspiańskiego.

Fragment ul. Kolejowej na wysokości stacji benzynowej zapadł się na głębokość blisko 4 metrów. Od razu było wiadomo, iż likwidacja zapadliska nie będzie prosta i szybka do realizacji. Dziś wiemy, iż naprawa szkód powstałych w skutek wypłukania kilkunastu metrów sześciennych ziemnej podbudowy będącego efektem rozszczelnienia przyłącza do głównej magistrali ściekowej, trwało 7 tygodni.

Jak informuje Robert Mędrala, prezes Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie ruch na ulicy Kolejowej został przywrócony, a do wykonania pozostały jeszcze drobne prace wykończeniowo-porządkowe. Odbywać się one będą już przy ruchu samochodowym.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

2 miesiące ślimaczej roboty w godz. 8-14, pod warunkiem, że bez deszczu. Kto teraz naprawi ul. Wyspianskiego (Kolejowa - Korfantego)? Przez nieudolnosc rzadzacych zostala rozjechana, powstaly koleiny, kostka sie rozpada.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama