, czwartek 6 października 2022
Cieszyn: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Do organizacji ŚTP już tradycyjnie włącza się Zamek Cieszyn. W tym roku zaproszenie kieruje do uczniów, studentów, menedżerów, nauczycieli, przedsiębiorców oraz tych, którzy poszukują miejsca dla siebie na rynku pracy, czy planują założenie własnej firmy. Wszystkie zaplanowane działania z uwagi na pandemię Covid 19 odbywają się online. fot: arch.GCDodaj do Facebook

Cieszyn: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

red.mat.pras.
Zamek Cieszyn zaprasza na wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Rok 2020 okazał się wielkim wyzwaniem dla przedsiębiorców. Nie ma branży, która nie odczuła skutków światowej pandemii. Lecz u jednych sytuacja ta spowodowała poważne kłopoty, dla innych wiąże się z zaskakującym sukcesem. Dlatego tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przyświeca hasło: nowa normalność. Jest ono pretekstem do rozmów o tym, jak funkcjonować w tak nieprzewidywalnej rzeczywistości, gdzie jedynym pewnym kryterium jest zmiana.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt organizowany od 12 lat, w 170 krajach. Każdego roku, w listopadzie, organizacje, instytucje i firmy przygotowują bezpłatne szkolenia, warsztaty, spotkania pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

Do organizacji ŚTP już tradycyjnie włącza się Zamek Cieszyn. W tym roku zaproszenie kieruje do uczniów, studentów, menedżerów, nauczycieli, przedsiębiorców oraz tych, którzy poszukują miejsca dla siebie na rynku pracy, czy planują założenie własnej firmy. Wszystkie zaplanowane działania z uwagi na pandemię Covid 19 odbywają się online.

16 listopada 2020 (poniedziałek)

PRAKTYCZNA LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (online)

godzina: 9:30–11: 00

miejsce: GRUPA na Facebooku "Przedsiębiorczy Cieszyn dla młodych"
https://www.facebook.com/groups/806859316816128

zaproszenie dla: studentów, młodzieży szkół średnich, nauczycieli, osób zainteresowanych
prowadzący: Mateusz Maik, Michał Kucharski, Stowarzyszenie Przedsiębiorcy z Wyboru
opis: Uczestnicy poznają prawdy i mity na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Dowiedzą się, jak w bezpieczny i skuteczny sposób zweryfikować swój pomysł na biznes, co jest szczególnie istotne w kontekście pandemii.

INDYWIDUALNE DORADZTWO BIZNESOWE

godzina: 15:30–18:00

miejsce: indywidualne spotkania online

zaproszenie dla: osób zainteresowanych otwarciem lub rozwojem własnej działalności gospodarczej
prowadzący: Mateusz Maik, Michał Kucharki, Stowarzyszenie Przedsiębiorcy z Wyboru
opis: Osoby mające pomysł na biznes mogą uzyskać wsparcie eksperta w budowaniu podstawowych elementów organizacyjnych tworzonej firmy. Natomiast osoby już prowadzące działalność mogą porozmawiać o aktualnej sytuacji swojej firmy, oraz poznać metody pozyskiwania nowych klientów i partnerów biznesowych.

REJESTRACJA

Liczba miejsc jest ograniczona. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje rejestracja mailowa do 13.11.2020 do godz. 12: 00. Szczegóły i rejestracja: przedsiebiorczosc@zamekcieszyn.pl

Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama