, sobota 9 grudnia 2023
Cieszyn: Nowa Castorama ruszy latem
Sklep przy ul. Liburnia 10 będzie funkcjonował do końca marca. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Cieszyn: Nowa Castorama ruszy latem

SM
Castorama Polska rozpoczęła przygotowania związane z przeniesieniem działalności do obiektu powstającego w obrębie Cieszyńskiego Parku Handlowego w Cieszynie-Boguszowicach. Sprzedaż w nowym sklepie ruszy latem tego roku. Tymczasem zbliża się zamknięcie dotychczasowej siedziby przy ul. Liburnia 10.

Sklep Castorama przy ul. Liburnia 10 w Cieszynie będzie funkcjonował do końca marca. - Przeniesienie Castoramy do Cieszyńskiego Parku Handlowego w Boguszowicach, oddalonego zaledwie o 3 kilometry od dotychczasowej lokalizacji, zapewni naszym klientom wiele korzyści. Atutami nowego sklepu będzie dogodne położenie z łatwym dojazdem, duży parking i bardzo nowoczesny obiekt. Na miejscu o klientów zadba doświadczony i bardzo dobrze im znany personel. Wszystko to pozwoli na wygodny dostęp do dużo szerszej gamy produktów i usług oferowanych przez Castoramę. Choć po zakończeniu sprzedaży przy ul. Liburnia będziemy musieli poczekać przez krótki okres na otwarcie sklepu Castorama w Boguszowicach, to w tym czasie zapewnimy Klientom wiele innych możliwości skorzystania z naszej oferty - wyjaśnia "gazecie codziennej" Sławomir Rogowiec, dyrektor ds. komunikacji i zarządzania zmianą w Castorama Polska, sugerując możliwość dokonywania zakupów na telefon z okolicznych sklepów: w Bielsko-Białej i Żorach. Będzie w nich można dokonywać również zwrotów i reklamacji artykułów zakupionych w Cieszynie.

- Otwarcie Castoramy w nowej, dogodnej lokalizacji to bardzo dobra informacja dla miasta i jego mieszkańców, w tym naszych pracowników oraz ich rodzin. W Cieszynie zbudowaliśmy silny, doświadczony i ceniony przez Klientów zespół, który będzie kontynuował swoją pracę w nowoczesnym sklepie w Boguszowicach. Już teraz z radością przygotowujemy się do przyjęcia w nim naszych dotychczasowych i nowych klientów - mówi naszemu portalowi Rafał Matoga, dyrektor sklepu Castorama Cieszyn.

Sklep Castorama w Cieszynie-Boguszowicach rozpocznie działalność latem tego roku.

Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kase!!!

ktoś tu niezle dostal w lape żeby sklep powstal tam gdzie jest.Skandal!!!

KEDY BUDE OTVORENA NOVA CASTORAMA V TESINE?

V Těšíně nikdy, v Cieszynie v srpnu. :-))

Co to je v létě ? Jste amatéři, není co dodat.

no nareszcie !

No nareszcie

artykuł sponsorowany ???

Latem którego roku???
Fajnie jest budować market budowlany w strefie przygranicznej Schengen - ciekawe co będzie jak unia zniknie zamienią castoramę na odprawę graniczna??

Nie sromaj się synu, ciebie wtedy już na tym świecie dawno nie będzie. Pomódl się za Castoramę i Cieszyn.

Co misjonarz chrzanisz , w Castoramie mnóstwo chińszczyzny , tylko lepiej zakamuflowanej, natomiast ceny jak za wyroby
europejskie.

Wstępowałam przy okazji , więcej tam się nie pojawię.

Bardzo dobrze.

no i nareszcie stanie sie to ,że będzie zdrowa konkurencja 3 wielkie sklepy budowlanno - zdziorbiarskie,mniej chińszczyzny ....

to raczej zmierzch tej firmy ... :-(
CASTNG CASTORAMY nie jest tu szczęśliwym rozwiązaniem, kto i dlaczego podjął taka decyzję?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama