, czwartek 6 października 2022
Cieszyn: Można zgłaszać uwagi do projektu uchwały krajobrazowej
Uwagi do projektu uchwały można składać na piśmie do Burmistrza Miasta Cieszyna lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej do 30 września br. fot: uchwala.krajobrazowa.cieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: Można zgłaszać uwagi do projektu uchwały krajobrazowej

MM
Do 30 września br., można składać uwagi do projektu uchwały krajobrazowej, który przygotowało miasto Cieszyn. W najbliższym czasie planowane są także dyskusja publiczna oraz indywidualne konsultacje w/w dokumentu.

Uwagi do projektu uchwały krajobrazowej można składać na piśmie skierowanym do burmistrz Cieszyna lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres e-mail: umcieszyn@finn.pl w terminie do 30 września br. Swoje uwagi należy składać z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy podmiotu wnoszącego uwagi.

Dodatkowo, 12 września br. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej w oranżerii Zamku Cieszyn odbędzie się publiczna dyskusja nad założeniami projektu uchwały krajobrazowej. Dzień później przewidziane zostały indywidualne konsultacje, które odbywać się będą w godzinach od 10:00 do 14:00 w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn.

Z założeniami projektu uchwały krajobrazowej można zapoznać się już teraz. Projekt dostępny jest tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama