, czwartek 25 lipca 2024
Cieszyn i Czeski Cieszyn wybierają wspólne logo
Wspólne logo zostanie wybrane z dwóch przedstawionych powyżej propozycji, do których swoją opinię mogą wyrazić mieszkańcy obu miast. fot: UM CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn i Czeski Cieszyn wybierają wspólne logo

ŁP
Cieszyn i Czeski Cieszyn wybierają wspólne logo


Cieszyn i Czeski Cieszyn wybierają wspólne logo

Miasta Cieszyn oraz Czeski Cieszyn przy współpracy z Euroregionem Śląska Cieszyńskiego wybierają wspólne logo, które ma być wykorzystywane do promowania współpracy między obydwoma miastami. Zaprezentowane zostały dwie propozycje, na które można głosować do 8 września w obu ratuszach.

Wspólne logo zostanie wybrane z dwóch propozycji, do których swoją opinię mogą wyrazić mieszkańcy obu miast. Zbieranie opinii prowadzone było podczas „Cieszyńskiego Przekładańca” odbywającego się w Cieszynie oraz imprezy zatytułowanej „Ukončení prázdnin“, która miała miejsce w ośrodku kultury KaSS Strzelnica w Czeskim Cieszynie. Aktualnie opinie w formie kart do głosowania w cieszyńskim Ratuszu (parter) oraz w Urzędzie Miejskim w Czeskim Cieszynie. Dodatkowa okazja do wyrażenia swojej opinii pojawi się także w sobotę, 4 września w ramach imprezy na stoisku Centrum Informacji Turystycznej na Rynku ČSA w Czeskim Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama