, piątek 27 stycznia 2023
Bogdan Ścibut doradcą Antoniego Macierewicza?
W sierpniu br. Bogdan Ścibut odebrał Złoty Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej za "ponadstandardową działalność związaną z upamiętnianiem miejsc walk i męczeństwa Narodu Polskiego, a także opiekę nad tymi miejscami". fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Bogdan Ścibut doradcą Antoniego Macierewicza?

SM
Czy wiceburmistrz Cieszyna Bogdan Ścibut dołączy do grona najbliższych współpracowników nowego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza?

"Bogdan Ścibut to przyszły dyrektor generalny MON" - taką informację opublikował wczoraj portal niezalezna.pl. W tej sprawie udało nam się skontaktować z wiceburmistrzem Cieszyna, który nie chciał nam jeszcze potwierdzić tej informacji, zaznaczając iż w świetle obowiązującego prawa dyrektorem generalnym Ministerstwa Obrony Narodowej nadal jest Piotr Lis. Ścibut zaznaczył jedynie, iż w świetle publikowanych doniesień prasowych nie wyklucza współpracy o charakterze doradczym z nowym ministrem obrony narodowej.

Przypomnijmy, Bogdan Ścibut został powołany na stanowisko wiceburmistrza Cieszyna 10 stycznia br. Wcześniej kierował m.in. Prasą Śląską - oddziałem spółki Polskapresse, przygotowywał także do prywatyzacji "Ruch" S.A. zasiadając w zarządzie tej spółki giełdowej. Nim został mianowany zastępcą Ryszarda Macury pracował samodzielnie jako konsultant oraz trener z zakresu zarządzania oraz rekrutacji i selekcji kadry kierowniczej oraz menedżer projektów biznesowych. Jeśli w najbliższych dniach informacja o powołaniu Bogdana Ścibuta na stanowisko dyrektora generalnego Ministerstwa Obrony Narodowej zostanie potwierdzona, oznaczać to będzie, iż burmistrz Cieszyna Ryszard Macura powoła nową osobę na swojego zastępcę.

Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A z rad nadzorczych tez odejdzie?

A cóż po tych marnych groszach skoro drzwi do wszystkich rad nadzorczych w Polsce stają otworem...

Koledzy pana Antka powinni być blisko niego. Bardzo dobrze dla Cieszyna że tego Pana juz u nas nie bedziemy mieli przyjemności oglądać.... nie płakałem po Bogdanie ;)

Jedno widać wyraźnie - pisowska mafia obsadza swymi ludźmi stanowiska od samego dołu po samą górę.
Dziś Duda ułaskawia Kamińskiego.
Wczoraj jawny zamach na suwerenność Trybunału Konstytucyjnego.
Dzień wcześniej podobna sytuacja w komisji ds. służb specjalnych w Sejmie.
To się bardzo źle skończy dla nas wszystkich.

"To się bardzo źle skończy dla nas wszystkich." rozumiem że jesteś z PO albo z PSL, miałeś władzęi i kradłeś, bo tylko Ci się powinni bać. My na dole na pewno nie:-)

Paragraf znajdzie się na każdego...

To wielka porażka burmistrza Macury. Gość, którego wyciągnął z bezrobocia i dał stanowisko zastępcy burmistrza - przy pierwszej okazji go olał. Burmistrz próbuje ratować twarz udając, że się z tego cieszy. Porażka.

Bardzo dobrze, panie Scibut. Likwidacja emerytur mundurowych powinna byc priorytetem ministra ON. Nie moze byc tak, ze 40-to kilku letnie byki dostaja po 4 tysiace emerytury. Niech ja dostaja jak osiagna wiek emerytalny czyli 65 lat.

...tez mogles isc,...
jak przyjda zielone ludziki to zawyjesz za wojskiem,....

Gdybyś pochodził w mundurze. może doceniłbyś go i szacunek dla tego zawodu

Dla Polski to słaba wiadomość, ale dla Cieszyna radość wieszczę :)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama