, poniedziałek 8 sierpnia 2022
Anioł Farmacji z Kończyc Małych
Mgr farm. Barbara Byszuk. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Anioł Farmacji z Kończyc Małych

JM
W Filharmonii Narodowej w Warszawie rozdano Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2013. Wśród laureatów, którzy otrzymali to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, znalazła się mgr farm. Barbara Byszuk z Apteki "W Kończycach" przy ulicy Kasztelańskiej w Kończycach Małych.

Anioły to jedne z najbardziej prestiżowych nagród środowisk farmaceutycznego i medycznego. Spośród niemal 100 tys. lekarzy i farmaceutów zgłoszonych przez pacjentów z całej Polski wyłonione nazwiska 100 farmaceutów i 100 lekarzy. Nominacje do nagród Anioły Farmacji i Anioły Medycyny otrzymali ci, którzy zdobyli najwięcej głosów pacjentów. Z tego grona Kapituła Honorowa Nagrody wybrała 10 laureatów spośród farmaceutów i 10 spośród lekarzy.

- To ludzie, którzy ujmują ciepłem, życzliwością, szczerością i uśmiechem. Są niezwykle skromni. Potrafią słuchać, a zapytani o siebie wolą raczej mówić o tych, którzy zaszczepili im miłość do ludzi i zawodu. Towarzyszą swoim pacjentom od lat, dobrze znają ich historie i rodziny, zdarza się, że pamiętają nawet o ich urodzinach! - mówią o laureatach organizatorzy.

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się mgr farm. Barbara Byszuk, która od siedmiu lat prowadzi aptekę "W Kończycach" przy ulicy Kasztelańskiej w Kończycach Małych. - To dla mnie ogromny zaszczyt, ponieważ okazuje się, że praca farmaceuty tak jak ja ją pojmuję, czyli jako służba drugiemu człowiekowi, została nagrodzona. Wykonywanie tego zawodu przynosi mi ogromną satysfakcję, spędzam całe dnie w pracy i nie jestem nieszczęśliwa, że nie wyjeżdżam przez trzy lata na urlop jeśli nie mogę - powiedziała nam laureatka Nagrody Anioł Farmacji z Kończyc Małych. Co ciekawe, wśród nominowanych znalazła się jeszcze jedna farmaceutka z tej samej apteki - Katarzyna Dawid, a także Małgorzata Biesok z Apteki "Na Banotówce" w Cieszynie. A wśród nominowanych do nagrody Anioł Medycyny znaleźli się: Andrzej Karwacz ze Strumienia, Teresa Kwiatkowska-Foltyn ze Skoczowa i Dorota Zamora z Kończyc Małych.

Celem Konkursu Anioły Farmacji i Anioły Medycyny jest nagrodzenie farmaceutów i lekarzy, którzy w swojej pracy zawodowej wyróżniają się wyjątkowo troskliwym, przyjaznym i wspierającym podejściem do pacjentów. Konkurs ma również na celu propagowanie idei opieki farmaceutycznej wśród polskich pacjentów i farmaceutów. Opieka farmaceutyczna polega na włączaniu farmaceutów w proces farmakoterapii pacjenta.

Organizatorami konkursu są Polskie Towarzystwo Lekarskie, Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne i Platforma Medialna Moda na Zdrowie Sp. z o.o.

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Gratulacje dla Pani Magister Barbaty Byszuk. To wyjątkowa kobieta ! Dobra, życzliwa, pomocna, inteligentna a przy tym niespodziewanie skromna. Od wielu lat pomaga ludziom w około i cieszę się niezmiernie, że choć w małym stopniu zostaje to wyróżnione. Oby wiecej takich LUDZI. Wspaniała Kobieta, wspaniały człowiek !

Serca i dobroci Pani Basi Byszuk nie da się opisać słowami. Wspaniała skromna inteligentna i ciepła Kobieta, która od lat pomaga ludziom w około, bezinteresownie i z oddaniem. Niech Ją Pan Bóg błogosławi !

Gratulacje dla nominowanej Kasi!!!

Gratulacje!!

Gratulacje Pani magister . Zasługuje Pani na to tysiąckrotnie. Wielkie serce i zawsze chętna do pomocy. Niech się młodsi uczą od Pani.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama