, poniedziałek 26 września 2022
 Created in Poland Superbrands wyróżniła krajowe marki. Wśród nich Loyd
Na Gali Finałowej VII Edycji Superbrands firmę Mokate reprezentowały: Justyna Steczkowska - ambasadorka herbat Loyd oraz Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Created in Poland Superbrands wyróżniła krajowe marki. Wśród nich Loyd

AK, mat. pras.
 Created in Poland Superbrands wyróżniła krajowe marki. Wśród nich Loyd

Statuetkę z rąk Niny Kowalewskiej-Motlik (New Communications Sp. z o.o. - przedstawiciel Superbrands w Polsce) odebrała Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate. fot. mat. pras.


 Created in Poland Superbrands wyróżniła krajowe marki. Wśród nich Loyd

Loyd znalazł się obok m.in. takich marek jak LOTTO, Kazar oraz ATLANTIC. fot. mat. pras.

Superbrands Created in Poland 2013 to pierwsze tego typu prestiżowe wyróżnienie przyznawane wyłącznie dla marek, które powstały w Polsce. Jedna ze statuetek, podczas uroczystej Gali Finałowej VII Edycji Superbrands, została wręczona - Marce Loyd, stworzonej przez firmę Mokate z Ustronia.

To jedna z 21 statuetek, w tej kategorii, w całej Polsce. Z rąk Niny Kowalewskiej-Motlik odebrała ją Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate. - Ogromnie cieszę się z wyróżnienia, które spotkało naszego Loyda. Chciałabym podkreślić, że nagroda Superbrands Created in Poland 2013 jest sukcesem całego naszego zespołu herbacianego - za co bardzo wszystkim dziękuję - mówiła Sylwia Mokrysz. Loyd znalazł się obok m.in. takich marek jak LOTTO, Kazar oraz ATLANTIC.

W czasach globalizacji, otwartych granic i powszechnych wartości wielokulturowych, pojęcie polskości marek rozmywa się i przestaje być określeniem jednoznacznym. Jak wynika z badań, konsumenci coraz częściej mają problemy z rozstrzygnięciem, które marki są polskie, a które zagraniczne. Za kryterium polskości najczęściej uznawana jest natomiast polsko brzmiąca nazwa lub miejsce produkcji.

W tym roku po raz pierwszy Superbrands postanowił wyróżnić polskie marki. Na potrzeby nowej inicjatywy uznano za polskie te, które zostały stworzone w Polsce - bez względu na kapitał obecnego właściciela, nazwę, czy miejsce produkcji. Następnie, w oparciu o badanie konsumenckie zrealizowane w ramach projektu Superbrands przez GfK Polonia na próbie 15000 respondentów, wyróżniono te, które otrzymały najwyższe noty. Kryteriami branymi pod uwagę w badaniu były znajomość marki oraz deklarowana skłonność do ich polecenia.

Superbrands działa obecnie w 87 krajach. Opublikowała ponad 12,5 tys. studiów przypadku w ponad 250 Albumach, sprzedanych w milionie egzemplarzy. W ciągu 17 lat tytuł Superbrands stał się rozpoznawalnym znakiem sukcesu marki. Tegoroczną nagrodę z różnych dziedzin otrzymał m.in. Tomasz Stańko, Andrzej Wajda.

Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

nie wiedziałem, że te herbaty są tak znane, miłe...

gratuluję!

Ale BZDURA !!!!!

co jest bzdurą, to, że jakaś organizacja, która od 17 lat przyznaje nagrody i to nie byle komu, uznała, że Loydowi należy się nagroda? przecież to rewelacja, pokażcie mi jakieś produkty z naszego terenu, które mają tyle nagród?

BZDURY czlowieku - sami wymyslaja organizacje miedzy soba a pozniej sobie nagrody przyznaja BARANIE !!!

gościu, widzę, że puszczają ci nerwy - spokojnie, wypij se piwko, czy co tam robisz w sytuacjach stresowych, ale to BARANIE, zachowaj sobie dla swoich ziomali spod budki z piwem, czy spod okienka Urzędu Pracy
nawet nie chce mi się z tobą dyskutować, ale może inni czytają

Superbrand dostał teraz m.in. Andrzej Wajda, przyjął, ciesz się - on też jest w spisku? Wiesz, takie organizacje dobrze zarabiają na tych nagrodach, firmy płacą za możliwość używania logo nagrody (Teraz Polska, Laur Konsumenta itp)

Żadna organizacja tego typu nie pozwoli sobie na promowanie badziewia bo nikt by tego nie kupił później - tzn ich nazwy - w tym wypadku Superbrands

A miałeś ty kiedy w ręce herbatę Loyd, widziałeś to opakowanie? Piłeś ją? A wiesz, że to jedna z nielicznych herbat, które są produkowane przez polską firmę? Która odprowadza podatki, u nas w Polsce, a konkretnie to w Ustroniu?

Dobra, pisz BZDURA i chodź po dziurawych chodnikach w swoim grajdołku, bez dofinansowania do przedszkola, czy do obiadów dla dzieci w szkołach. A ty pewnie jeszcze nie pracujesz? I nie będziesz miał gdzie pracować PALANCIE jak Mokate wyniesie się z Ustronia.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama