, piątek 8 grudnia 2023
WYBORY: Szwed namaścił Króla
Stanisław Szwed pojawił się sesji, aby pochwalić się przed radnymi swoimi dokonaniami. fot. WO Dodaj do Facebook

WYBORY: Szwed namaścił Króla

ER
WYBORY: Szwed namaścił Króla

Janusz Król (pierwszy z lewej) będzie kandydował do Sejmu z szóstego miejsca na liście PiS. fot. WO

— Moje szanse wyborcze są trochę lepsze niż dwa lata temu — pochwalił się cieszyńskim radnym powiatowym na poniedziałkowej sesji poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Szwed.
Poseł pojawił się sesji, aby opowiedzieć radnym o dokonaniach swoich i rządzącej partii. — Dziwne, że tylko on, że inni posłowie nie pomyśleli o darmowej reklamie — szeptali rajcy. Zdziwienie wywołał też fakt, że za dobrą współpracę podziękował posłowi PiS starosta Mirosław Kożdoń, który jest z Platformy Obywatelskiej. — Takie podziękowanie należy się wszystkim posłom, którzy czują się zintegrowani z naszą ziemią — mówił Kożdoń.

Szwed chwalił się radnym również swoją wysoką pozycją na liście wyborczej. — Dwa lata temu byłem szósty, teraz jestem pierwszy — mówił. — Teraz kolega Janusz Król przejął moją szóstkę. Oby była dla niego szczęśliwa — namaścił wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, który siedział tuż obok mównicy.

Przy okazji poseł Szwed poinformował radnych, że umieszczenie budowy pawilonu diagnostyczno-zabiegowego Szpitala Śląskiego w Cieszynie na liście inwestycji finansowanych z budżetu państwa (zabiega o to powiat) będzie raczej niemożliwe. — W dalszym ciągu deklaruję w tej materii pomoc, również w nowym Sejmie — zapowiedział Szwed.
Komentarze: (35)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

I tu widze klase czlowieka!Starosta nie mydli oczu tylko z kolegom z szeregow PO lecz jesli ktos robi dobra robote dla NASZEJ ZIEMI i nawet jest z opozycyjnej partii PiS to chwali i wyciaga reke!!
Brawo facet z kasa!! Ja zaglosuje na PO ;))

Kumpel, kumplowi zawsze dopomoze... A moze za cztery lata PO juz nie bedzie?

Szwed jako poseł PiS nigdy sobie nie pozwala na ekscesy i bluzgi, jak jego partyjny "kolega" na P.
Nie pasuje do PiS

Te cieszyniak nie zasuwaj gupot. Jak jesteś ze Wspólnoty dla Platformy to sie nie kryj. Jak mówisz "z klasą" to najpierw podaj parametry i poziom bo nie kumam. Szwed? Cienki Bolek chciałby coś powiedzieć, to widać, ale jest poobstawiany kumplami jak, wypisz wymaluj, Starosta, no i co w takiej sytuacji można zrobić... niewiele. Zawsze wyżej jest głupszy a w takiej sytuacji zawsze zwycięża... naród.

PiS musi, musi, musi wygrać bo nie zostaną załatwione istotne dla nas sprawy. Na przykład faktyczne rozwalenie spółdzielni mieszkaniowych i układu komunistycznego który je wspiera. W Cieszynie najlepiej to widać. Piszę do Cieszynianki już kilka lat o własność mieszkania i mnie stale olewają wymyślając kolejne przeszkody. Wszystko wątpliwe prawnie. Tym się nikt nie zajmuje. Wy też nie. Nawet o Szpitalu piszecie tak cieniutko ze nie wiadomo o co chodzi.

Szwed ? A kto to taki ? Pierwsze słyszę, nie znam gościa. Skąd on jest ?

Dziwne, że tylko on, że inni posłowie nie pomyśleli o darmowej reklamie — szeptali rajcy. Zdziwienie wywołał też fakt, że za dobrą współpracę podziękował posłowi PiS starosta Mirosław Kożdoń, który jest z Platformy Obywatelskiej. —...................... A mnie nie dziwi nic. Artykuł jak zwykle tendencyjny, już sam tytuł lekko kpiący... Ale to powoli się kończy się i za dwa lata PO chyba już nie będzie na scenie politycznej jak i reszty czerwonych przebierańców.

Czepialski PiSmak

Czerwieniejesz znowu ze złości, na słowa prawdy, różowiutki przefarbowańcu?

Szwed nie jest zły, ale ja i tak wolę Piętę

wszystko tylko nie PiS,bo będzie dalsze osmieszanie Polski na całym świecie a dla
ciemnego ludu figa z makiem i igrzyska.

Na posła to tylko TADEUSZ KOPEĆ!!!!!

Co to za debile tu smaruja na staroste??? A co ma do tego z jakiej jest parti????? Wazne jaka robote robi!! Pozdrawiam Piskomunke ;)))

A kto tu o Poselstwie mowi? Halo Tadziu to Ty ???

Ale sie rozszekaly PISIAKI !!! Nooo czekajta bo za sondaze placicie ale wybory przed nami ;o))

Tak się akurat składa, że znam dokonania posła Kopcia i wiem ile on robi, a to że jest najbardziej aktywnym posłem w regionie sląskim to są fakty, o których pisały już gazety. Zreszta można to samemu sprawdzić na stonach sejmowych w dziale interpelacje itd. Pozdrawiam.

Również jestem za PO i posłem Tadeuszem Kopciem!!! Trzymam kciuki!!!

Ja rowniez za PO ,Tadeuszem Kopcem i Miroslawem Kozdon ! A PiS do budy !!!

a przedtem PRZP, a jeszcze wcześniej folksdojcz... to teraz musisz być za PO , oni takie gnidy chronią (:)

Na osła to tylko TADEUSZ KOPEĆ!!!!!

W budzie mieszkają Twoi kumple, Twoje ubeckie pieski

Jedź do Katynia ze swoim kumplem Kwaśniewskim i zwymiotuj na Ich groby, wtedy Polski nie ośmieszysz błaźnie!!!

Prosimy o zachowanie minimum dobrego smaku w komentarzach.

Niesmacznie tu, to prawda...

Porównajcie proszę zachowanie na grobach Prezydentów Kwaśniewskiego i Kaczyńskiego....a potem proszę pisać kto Polskę ośmiesza i kompromituje.

Panie Redaktorze, Pan chyba kpi. To IM wolno a NAM nie. Kto to mówi? To niech Pan raczy podać definicję "minimum dobrego samku". Nikomu już nie wolno zwrócić uwagi: lekarzowi, policjantowi, Dyrektorowi, Radnemu, Burmistrzowi, Posłowi itd.itp.. Oni mogą nas obrażać na okrągło a my co, mamy sie tylko nadstawiać. Dość tego! Pouzywajmy sobie ile wlezie na partyjnych cymbałach. Przecież i tak prałaci w wyborczą niedzielę powsuwają w łapę karteczki klasie robotniczej. Obudźta się ludziska i walta. Bez smaku w komentarzach. Oni nie komentują nas obraźliwie, Oni nas poprostu nie lubiom. Sorki, Oni nas majom w d...

Ale czy my musimy rownac w dol? Admin ma racje

Za bezstronnego uważany jest dziś ten, kto bez sprzeciwu akceptuje tezy lewicy. ............Własnie wychodzimy z dołu, z bolszewickiego szamba.

Proszę Cię pokaż mi który z postów jest gorszy niż ten "DÓŁ" np. na ostatnich dwóch posiedzeniach Sejmu. Wcześnie nie mówię bo było niekiedy tylko gorzej. A na naszym podwórku? Weźmy np. maksymalne podatki od nieruchomości, weźmy np. działalność ZBM-u, weźmy np. działania Straży Miejskiej. Inga, pointeresuj się trochę tą "dulszczyzną" i bigoterią a inaczej spojrzysz na wiele wypowiedzi.

Janusz Król?
Nie znam osobiście ale to chyba najlepsza propozycja jaka PiS mógł w cieszyńskim znaleść. Bez manier, zaangażowany i (chyba jeszcze) bezpośredni. Zagłosujmy na niego!!! Zagłosujmy zanim partyjny "młynek" spowoduje, że zacznie każde wystąpienie od słów: "jak powidział Prezes Kaczyński...". Jest szansa zrobić z Niego NASZEGO dobrego POSŁA. Byfony z PO, LiD (SLD) i innych kanap, póki co, nie dorastają do samorządowej mentalności Pana Janusza.
Panie Januszu, proszę, pozostań Pan Normalny a GŁOSY będą. Tylko, żeby Pan nie zapomniał, że właściwy i najwyższy szef nie "mieszka" w Warszawie!!!

Spotkanie z senatorem RP Stefanem Niesiołowskim, które odbędzie się w sobotę 29 września 2007r. o godz. 16.00 w Domu Narodowym w Cieszynie ( Rynek 12).
Spotkanie będzie miało formę otwartego wykładu.

A studentów na aulę UŚ, jak rok temu, na obowiązkowy "wykład", który będzie atakiem na "dzike hordy lustratorów z PiS" spedzi się w piątek?

Tak, Po kupi im kanapki i spiwory i beda nocowac w Dn. Lecz sie czlowieku! Poza tym studenci swoj rozum maja i sami przyjda.

Byłem na tym spotkaniu rok temu i wiem co pisze!!!Podobny "wykład" miał Tusk.

A 12 października zajeżdża do Cieszyna Jan dr. Olbrycht. Ostatnia deska PO. Zacznie od urabiania emerytów i rencistów na Uniwersytecie. Wiadomo "żelazny elektorat lewicy" to dla socjologa pole do obróbki jak się patrzy. Już wiadomo dlaczego Pani Prezeska UTW była zgłoszona do "cieszynianki" i przez kogo. Układ nie rządzi Polską, układ rządzi Cieszynem! Miałeś chamie złoty...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama