, sobota 20 sierpnia 2022
Wisła: Centrum Kultury pomaga bezdomnym zwierzętom
Zbiórka darów rzeczowych odbędzie się w Wiślańskim Centrum Kultury w dniach 10-21 stycznia 2011r. (pn-pt 8:00-18:00). Dodaj do Facebook

Wisła: Centrum Kultury pomaga bezdomnym zwierzętom

WOK
Wiślańskie Centrum Kultury włącza się w pomoc dla bezdomnych zwierząt i organizuje zbiórkę darów rzeczowych dla Fundacji \"Lepszy Świat\" i Schroniska dla Zwierząt \"Azyl\" w Cieszynie.
Pod opieką fundacji "Lepszy Świat" w domach tymczasowych i hotelikach dla zwierząt jest w tej chwili kilkanaście psów i kotów, stale też dochodzą nowe zwierzęta. Fundacja leczy je i szuka dla nich domów.

Współpracuje także z cieszyńskim schroniskiem, prowadzi w ramach wolontariatu jego stronę internetową oraz szuka domów przebywającym w schronisku psom. Skupia się przede wszystkim na pomocy psom "nieadopcyjnym", czyli takim, które nie mają szans na adopcję przez osoby przychodzące do schroniska. To przeważnie psy starsze, okaleczone, niezbyt ładne.

- Potrzeby są ogromne. Zebrane rzeczy podzielone zostaną pomiędzy fundację oraz cieszyńskie schronisko zgodnie z potrzebami. Potrzebne jest wszystko, a najbardziej karma sucha oraz puszki dla psów i kotów, żwirek dla kotów, wszelkiego rodzaju akcesoria - kennel klatki, kontenerki, miski, kuwety, legowiska, smycze, obroże, preparaty na odpchlenie, odrobaczenie... - wylicza Iwona Pinkosz z Wiślańskiego Centrum Kultury. - Rzeczy nie muszą być nowe, byleby nie były bardzo mocno zniszczone. Dla schroniska potrzebne są także stare wykładziny, koce, dywany, kołdry i poduszki (nie puchowe) oraz inne materiały, którymi można ocieplić budy i pomieszczenia, gdzie przebywają psy.

Zbiórka darów rzeczowych odbędzie się w Wiślańskim Centrum Kultury w dniach 10-21 stycznia 2011 r. (pn-pt 8:00-18:00).
Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

NIE!!!!!Zwierzęta są tak samo ważne-jako ludzie jesteśmy za nie odpowiedzialni!

pierwsza pensja BURMISTRZÓW NA CELE DOBROCZYNNE- KTÓRY Z BURMISTRZÓW PODNIESIE REKAWICĘ?

ty nie jesteś człowiekiem jeśli nie masz miłości i współczucia dla tych słabszych,cierpiących istot to nie masz też miłości do ludzi!

Bo te babki są bardziej nawiedzone niż nie jeden ksiądz.

a kto ci to powiedział??... chyba katechetka w przedszkolu

Mamy w Cieszynie piękny obiekt wybudowany z myślą o naszych misiaczkaczkach. Co do pierwszego postu to myślę że pokazujesz iż nie wszyscy zasługują na pomoc

jak była powódź to wcka była dalekie od pomocy ludziom...ale też taka pomoc dla animalsów też jest potrzebna

Człowiek jest ważniejszy !

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama