, wtorek 30 maja 2023
Starosta nie chce zatargów z wójtem ZebrzydowicDodaj do Facebook

Starosta nie chce zatargów z wójtem Zebrzydowic

WO
— To co zrobił wójt Zebrzydowic nie odbije się na naszej współpracy — zapewnił nas w poniedziałek starosta cieszyński Mirosław Kożdoń.
W ten sposób odniósł się do niedzielnego artykułu w Gazeciecodziennej.pl pt. „Wójt postawił się staroście", w którym napisaliśmy, że wójt Zebrzydowic Andrzej Kondziołka jako jedyny na dwanaście gmin nie zgodził się dołożyć do budowy pawilonu diagnostyczno-zabiegowego Szpitala Śląskiego w Cieszynie. — Byłem zaskoczony postępowaniem wójta, trudno mi je zrozumieć, ale zapewniam że ten incydent nie odbije się na naszej przyszłej współpracy — dodał starosta.

Artykuł „Wójt postawił się staroście" dostępny jest na naszej stronie pod adresem: http://www.gazetacodzienna.pl/index.php?p=wwiad&id=122
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Za tę złotówkę od mieszkańca w Gminie da sie zrobić wiele, a w budowanym szpitalu -niewiele. Takie głupie pomysły jak ma starosta powinno się ucinać w zarodku. Te kilkanaście tysięcy w niczym nikomu nie pomoże....

Brawo. Jedna Gmina która, jak sądzę, zastanowiła się nad tą "ściepą". Skoro Ktoś prosi o pieniążki to powinien dać dokładny raport o dotychczasowym stanie wydatków czy czymś takim. Również jaki ma pomysł na dalszą budowę. Co ja mówie "pomysł", to wyborcze "czarno na białym" Pana Mirosława K. W tym Jego materiale było wszystko to na co dali się niektórzy nabrać. Co się okazało: marność, przeciętność, słowem "nic" lub "pic" jak Kto woli. Marnie to wróży Powiatowi pomimo tego, ze koalicja PO z PZPP rządzi, że ho,ho. Szpitala nie będzie nawet za lat... No ile, proponuję rozpisać ankietę. Nogroda? Honda powiatowa.

Gdy wieczorne zgasną zorze,

zanim głowę do snu złożę,

modlitwę moją zanoszę,

Bogu Ojcu i Synowi.

Dopierdolcie sąsiadowi!

Dla siebie o nic nie proszę,

tylko mu dosrajcie, proszę!

Kto ja jestem?

Polak mały! Mały, zawistny i podły!

Jaki znak mój? Krwawe gały!

Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!

Zniszczcie tego skurwysyna!

Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!

Żeby mu okradli garaż,

żeby go zdradzała stara,

żeby mu spalili sklep,

żeby dostał cegłą w łeb,

żeby mu się córka z czarnym

i w ogóle, żeby miał marnie!

Żeby miał AIDS – a i raka,

oto modlitwa Polaka!

A ten cytat z filmu "Dzien Swira" , reż. M. Koterski, w jakim celu niby?...

a może niech nie kupuje kwiatków i ciastek

Szpital Śląski powinien zrobic rachunek sumienia.
Po drugie Izba Przyjęć świadczy o całym szpitalu
dr. Janusz Gadowski nie daje sobie z tym rady, a odezwy pielęgniarek do pacjęnta- skandaliczne.
Czy tego Starosto nie WIDZISZ.
Dyr. Kawulok źle gospodarzy pieniędzmi- więc też bym nie dał ani zł. Tym razem popieram wójta Zebrzydowic.

To fakt - chroń mnie panie Boże przed Izbą przyjęć w Cieszynie! Przybyłem tam wraz z pobitym kolega - było najbliżej a z znim nie było za dobrze - i co usłyszałem.... Pani doktor śpi! ...
Jednak musze napisać iż kilka osób z mojej rodziny przebywało w szpitalu w Cieszynie na oddziałach i nie mogę na nie (pracowników tych oddziałów) nic złego powiedzieć. Przynajmniej na tych oddziałach gdzie byłą moja rodzina - miłe pielęgniarki, dobre jedzenie.

Brawo dla Wójta Zebrzydowic. Ale nie dlatego że nie chciał dać parę złotych na szpital. Dlatego że w Zebrzydowicach zostały te pieniądze podatnikom. O tyle mniej zapłacą z własnej kieszeni na szpital który i tak jest skazany na klęskę będąc w rękach "władzuchny"

Brawo dla Wójta! Szczyt bezczelności: Kożdoń od gmin chce dostać po kilkanaście tysięcy na szpital, a sam wydał ostatnio na zakup klimatyzacji w swoim gabinecie i sekretariacie 12.000!!!!

bez komentarza, brawa dla starosty cieszyńskiego

Byłam w szpitalu cieszyńskim 2 razy.Nie mogę złego słowa powiedzieć na personel. Opiekują się pacjentami bardo dobrze. Lekarze świetni ,nie mówiąc już o pielegniarkach.Dziękuję. Zawsze daję pieniądze na szpital w Cieszynie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama