, poniedziałek 27 marca 2023
Skoczów: pół wieku razem
Po uroczystości był czas na pamiątkowe zdjęcie. fot. Ewa Bojda Dodaj do Facebook

Skoczów: pół wieku razem

EWA BOJDA/WO
W Urzędzie Miejskim w Skoczowie odbyło się we wtorek uroczyste spotkanie osób obchodzących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Burmistrz Skoczowa Janina Żagan wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Baczą i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Januszem Badurą, w imieniu prezydenta RP wręczyli zebranym okolicznościowe odznaczenia, które otrzymali państwo: Emilia i Tadeusz Cholewa ze Skoczowa, Otylia i Bogdan Koroś ze Skoczowa, Cecylia i Stanisław Molga ze Skoczowa, Elżbieta i Oskar Raszyk z Pogórza, Irena i Jan Czylok z Pogórza, Marta i Władysław Kowalczykowie z Pierśćca, Elżbieta i Władysław Millnerowie ze Skoczowa, Emilia i Eugeniusz Madzia z Międzyświecia oraz Maria i Jan Cichy ze Skoczowa.

Jubileusz obchodzą także Stefania i Władysław Siekierka z Ochab, Anna i Jan Mazurowie z Pierśćca oraz Aniela i Edward Kałuża z Kiczyc, którzy jednak ze względu na stan zdrowia nie mogli przybyć na uroczystość. Tym osobom medale zostaną przekazane w późniejszym czasie.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ale ładnie.... i jak miło

Ładnie, ładnie też popieram, choć może tak wiela nie dożyję. Po co jednak Kolega Buzek J. robi z takiej fety KAMPANIĘ? Przecież mi nie powie, że chce ot, tak, wspaniałomyślnie zabrać 50-tki do Brukseli. Oj Panie Jurku, taki szacowny poważny z Pana Staruszek a taki Łasy na "tanie chwyty". Mój głos możesz Pan odpisać

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama