, czwartek 9 luty 2023
Pijany wracał z cmentarzaDodaj do Facebook

Pijany wracał z cmentarza

ER
Policjanci zatrzymali w Cieszynie kompletnie pijanego kierowcę. Funkcjonariuszom tłumaczył, że wracał z cmentarza, gdzie był zapalić znicz na grobie bliskiej osoby.
— Policjanci z cieszyńskiej patrolówki, wczoraj wieczorem na ulicy Hażlaskiej, rutynowo skontrolowali skodę felicję. Okazało się, że mieli nosa. Kierowca był kompletnie pijany, w jego organizmie buzowało 2,5 promila. Skruszony szczerze wyznał, że był na cmentarzu  zapalić znicz na grobie bliskiej osoby i nie mógł z tym poczekać aż wytrzeźwieje — tłumaczy Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Kierowca ma 48 lat. grożą mu 2 lata więzienia.
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

...

Jak by to był jakiś Poseł, Sędzia, znajomy policjanta to nie było by sprawy

.

Dajcie mu spokój może był zapalić ,świece Prezesowi Wojnarowi z Sądu Grockiego w Cieszynie,za czasów Stalinowskich dobre to było Chłopisko przestępca w Todze ??

odszedł na Sąd?...

Ale sukces! Ja pierniczę!

Chwała dzielnym polcjantom. Najwyższe słowa uznania za wzorową służbę. Nasze spoełczeństwo oddaje hołd dzielnym strużom prawa. Na pochybel pijakom i niebieskim ptakom.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama