, sobota 3 czerwca 2023
Pięć ofiar wypadku. Winne narkotyki?
Śmierć na miejscu poniosły cztery osoby, trzech mężczyzn w wieku 27, 40 i 42 lat oraz 21-letnia kobieta. fot. ARC Dodaj do Facebook

Pięć ofiar wypadku. Winne narkotyki?

DG, GL
Pięć ofiar wypadku. Winne narkotyki?

— To najbardziej tragiczny wypadek drogowy w regionie w ostatnich 10 latach — powiedziała Zlatuše Viačková, rzeczniczka karwińskiej policji. fot. ARC


Pięć ofiar wypadku. Winne narkotyki?

Na miejscu zderzyły się skoda octavia z renaultem 19. fot. ARC

Pięć osób zginęło w tragicznym wypadku, do jakiego doszło w nocy z czwartku na piątek pod Karwiną na Zaolziu. Pasażerowie jednego z pojazdów prawdopodobnie byli pod wpływem narkotyków.
Na miejscu zderzyły się skoda octavia z renaultem 19. Śmierć na miejscu poniosły cztery osoby, trzech mężczyzn w wieku 27, 40 i 42 lat oraz 21-letnia kobieta. Piątym uczestnikiem wypadku był 26-letni mężczyzna, który w wyniku odniesionych obrażeń kończyn, klatki piersiowej i głowy zmarł rano w szpitalu w Ostrawie. Wśród ofiar nie było Polaków.

Czeska policja nie wyklucza, że ofiary wypadku mogły znajdować się pod wpływem narkotyków.

We wraku renault znaleziono bowiem woreczek z żółtą krystaliczną substancją, którą przesłano do analizy. Policjanci podejrzewają, że może to być metaamfetamina.

— To najbardziej tragiczny wypadek drogowy w regionie w ostatnich 10 latach — powiedziała Zlatuše Viačková, rzeczniczka karwińskiej policji.
Komentarze: (19)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

wine nie ponosza narkotyki tylko brawóra czyli predkosc jednego z kierowców.

I

gdyby Jarek Kaczka wygrał ci młodzi ludzie by żyli!...

Jak masz pisac takie bzdurne komentarze to wez se młotek najlepiej 5kg i pocaluj sie nim w czółko .

nie ma normalnych Pisowców.....

Koncern Fiat ogłosił w piątek, że przenosi produkcję pandy z zakładu w Tychach do Włoch. Nasz rząd w tej sprawie tylko taktownie milczy. Jak widać umie tylko pyskować w krajowych "przyjaznych" mediach na opozycję. Za granicą jest uległy do bólu. Czesi w sprawie Peugeota zrobili taki raban, że Francuzi ze strachu odpuścili.

Czesi zalegalizowali miękkie narkotyki i na efekty nie trzeba długo czekać. W naszym kraju również środowiska zbliżone do Unii Demokratycznej czyli samozwańczych autorytetów też domagają się podobnych regulacji prawnych. Pan niby Profesor, specjalista od bydła popiera te akcję w całej rozciągłości i kumpel marszałka również jest za.
Trzeba chronić nasze dzieci przed narkotykami i nieodpowiedzialnymi politykami. Szkoda, że osoby odpowiedzialne za wychowanie młodzieży milczą w tej kwestii. Prawomyślne zachowanie jest widać silniejsze od uczciwości w działaniu

Masz chyba rację, w końcu w Polsce narkotyki są nielegalne i dzięki temu nikt nie jeździ pod ich wpływem, szczególnie w weekendy, wtedy to już zupełnie nikt nie jeździ pod ich wpływem. Gratuluję zdrowego rozsądku.

uszkodzenia pojazdów wskazują,że nie jechały one z przepisową prędkością poza terenem zabudowanym(90km/h).

przed narkotykami. Przed alkoholem chronimy i dlatego młodzież chodzi w nocy po Cnie całkiem trzeźwa. Po prostu spacerują sobie grzecznie po zmroku bo w dzien takie upały...

To tradycja

Wygląda na to, że winna jest raczej prędkość, przydrożne barierki i pojazd nadjeżdżający z przeciwka.Nie wiadomo też czy przez drogę nie przebiegało wtedy jakieś pijane drzewo.Pijane drzewa często są przyczyna groźnych wypadków, chociaż tu akurat zdjęcia na to nie wskazują.

Zdecydowanie wybieram inną opcję, a mianowicie sprawcą wypadku była sarna, która przeszła na czeską stronę by nabyć metaamfetaminę popijając po drodze czeskiego browarka i tak się złożyło, że przechodząc przez jezdnie spotkała dwa samochody. Chcąc uniknąć kary - wszak oczywiście nie poniosła szkód - podrzuciła woreczek z metaamfetaminą uciekając do lasu! :)

Re: sprawa =>Nic polskiemu rządowi do całkowicie fiatowskiego FIATA.Polski rząd może FIAT-owi tylko sugerować lub stwarzać warunki.Może go także w ostateczności znacjonalizować.Własność prywatna nie ma bowiem ostatnio w Polsce dobrych notowań.Jako wzór, preferowana jest raczej własność państwowa.

Fabryki Peugeota w Czechach też nie są czeskimi fabrykami państwowymi(sic!), a jednak Czesi potrafili skutecznie zadziałać. Walczyli o miejsca pracy. Nasz rząd podobnie jak ze stoczniami ma to w nosie.

to sie wyklepie

Re: sprawa.Podaj jakiś link do artykułu mówiącym o tym, że rząd czeski nakazywał firmie TPCA gdzie i jakie samochody ma ona produkować.Bo z tego co wiem, cała awantura z udziałem czeskiego rządu dotyczyła raczej niefortunnej [a raczej skandalicznej] wypowiedzi Sarkozy`ego: "„Jeśli dajemy pieniądze przemysłowi samochodowemu na restrukturyzację, nie chcemy potem słyszeć, że w Czechach otwarto nową fabrykę”.I z tego co wiem, to był powód, dla którego w Czechach zawrzało.

posty z linkami na forum wycina cenzor!

nie no ten temat to do Faktu

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama