, środa 24 lipca 2024
Cieszyn: zbliża się finał festiwaluDodaj do Facebook

Cieszyn: zbliża się finał festiwalu

WO
Tegoroczny Festiwal Filmowy Wakacyjne Kadry, który jeszcze do niedzieli trwa w Cieszynie przyciągnął więcej kinomanów niż jego pierwsza edycja. — Jestem zadowolony — mówi Gazeciecodziennej.pl wiceburmistrz Jan Matuszek.
Organizatorzy odetchnęli z ulgą. Co prawda jeszcze nie dysponują dokładnymi danymi o frekwencji, jednak przekonują, że jest z nią całkiem nieźle. — Codziennie o 19.00 chodzę na projekcje do Teatru im. A. Mickiewicza i muszę przyznać, że trudno jest mi znaleźć wolne miejsce. Cieszę się, że ludzie odpowiedzieli na naszą nową ofertę — mówi Jan Matuszek.

Większa publiczność jest na filmach fabularnych, mniejsza na dokumentach. Gdy pokazywane są seriale, sale kinowe świecą pustkami. — Konkurs seriali jest fajny, ale sposób prezentacji niekoniecznie. Trudno jest bowiem wyrobić sobie opinię po oglądnięciu trzech odcinków wyrwanych z długiej serii — dodaje Matuszek.

Ogłoszenie laureatów festiwalu odbędzie się w sobotę o godz. 20.30 na cieszyńskim Rynku.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama