, sobota 13 sierpnia 2022
Chciał wykiwać policjantów
Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, mówi, że z takim przypadkiem spotykał się po raz pierwszy. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Chciał wykiwać policjantów

DOKA
Pijany kierowca z Górek Wielkich, chciał uniknąć kontroli drogowej, więc wymyślił chytry plan. Zawiadomił policję, że w innej miejscowości miał wypadek tir. Jego „fortel\" jednak nie wypalił.
We wtorek w nocy około godz. 1.50 na ulicy Bielskiej w Górkach Wielkich policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę, który prowadził opla kalibrę po pijanemu. Miał aż 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wylegitymowaniu okazało się, iż to ten sam mężczyzna, który wcześniej zawiadomił dyżurnego policji, że na wysokości stacji benzynowej w Harbutowich leży tir i trzeba zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Zgłaszając fałszywe zawiadomienie 29-latek chciał uniknąć kontroli. Liczył, że do wypadku pojedzie cała cieszyńska drogówka, a on w tym czasie spokojnie dojedzie do domu. Jego misterny plan jednak nie wypalił.

— Mężczyzna został zatrzymany, będzie odpowiadał za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz zgłoszenie bezzasadnej interwencji — mówi Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, dodając, że z przypadkiem takiego „fortelu" spotykał się po raz pierwszy.
Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

POLICJA - zero tolerancji !

A to ci spryciula, ale w sumie okazało się, że pozostał mu jedynie - drugi człon wyrazu

Nasza kochana cieszyńska policja, kolejny "sukces", a w mieście gangsterzy prowadzą interesy i wszyscy o tym wiedzą oprócz nich.. łatwiej gonić smarkaczy z piwem albo skrętem w parku niż ludzi, którzy zatrudniają na lewo, piorą pieniądze w maszynach, itd..
Ciekawi mnie jeszcze w jaki sposób "policjanci" doszli do tego, że to ten sam kierowca co dzwonił? Pewnie powiedział im sam..chyba że "wywrócił" się przypadkiem na bucie pana władzy..

I znów ten sam problem! Rodzi się pytanie: gdzie byli rodzice?! No gdzie byli szanowni rodzice?!!!

Polska język trudna język - "Zgłaszając fałszywe zawiadomienie 29-latek uniknąć kontroli."

Coś doka co raz podpada u TP.

Bo ma problemy z językiem :) hahaha

musisz mieć IQ poniżej 40 bo można się domyślić że sprawdzając kartę sim z komórki lub identyfikację rozmów z 997 ustalisz rozmówce. blondynka.

No dzielny chlopak, ale plan sie nie udal wiec nie ma co gratulowac. Tym razem znowu pogratulujemy policjantom premii, a moze i awansu.

No dzielny chlopak, ale plan sie nie udal wiec nie ma co gratulowac. Tym razem znowu pogratulujemy policjantom premii, a moze i awansu.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama