, czwartek 11 sierpnia 2022
Brenna: 13-latka postrzelona w brzuchDodaj do Facebook

Brenna: 13-latka postrzelona w brzuch

FE/Gazeta.pl
Dwóch nastolatków strzelało z wiatrówki do tarczy zawieszonej na drzewie. Jeden z nich przypadkowo postrzelił przechodzącą w pobliżu dziewczynkę.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Brennej. 16-letni chłopak zabrał wiatrówkę swojego ojca, najprawdopodobniej bez jego wiedzy i zgody. Wraz z kolegą zaczęli z niej strzelać do tarczy zawieszonej na drzewie w ogrodzie.

W chwili, gdy 16-latek strzelał z wiatrówki, zza domu wyszła mieszkająca w sąsiedztwie 13-letnia dziewczynka. — Została trafiona w brzuch — opowiada Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy cieszyńskiej policji. Rana na szczęście okazała się niegroźna, dziecko zostało na obserwacji na oddziale chirurgii cieszyńskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli broń, z której strzelali chłopcy. — Ustalamy teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia — mówi Brachaczek.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Żal Pl

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama