, sobota 9 grudnia 2023
Będzie czwarty przetarg na pałacDodaj do Facebook

Będzie czwarty przetarg na pałac

WO
Nie udało się za trzecim razem sprzedać pałacu z pięknym ogrodem w Kończycach Wielkich.
1,7 mln zł — tyle wystarczyło mieć na zakup rezydencji należącej niegdyś do hrabiów Larisch von Monnich, w której przez ostatnie lata był dom dziecka. — Do przetargu jednak nie doszło, bo 50 minut przed otwarciem kopert jedyny oferent, który wpłacił wadium wycofał się — mówi starosta Mirosław Kożdoń.

Pieniądze ze sprzedaży posiadłości w Kończycach są potrzebne na zaplanowane powiatowe inwestycje które jak na razie zostały wstrzymane. Zarząd Powiatu jeszcze nie zdecydował, czy cena pałacu zostanie ponownie obniżona (początkowo wynosiła 3 mln zł). Być może tak się stanie. — Budynek wymaga sporych nakładów i to powoduje, że oferenci się wahają — dodaje starosta.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Mój Boże, takie śmiszne piniondze?
A Ficek utopił miliony w Zamek?
Oj chłopoki, chłopoki, trzeba by Wom zabrać te klocki

chyba Zamek w Kończycach WIELKICH

Przestańcie pisać brednie - jak głos jak i Wy - Pałac jest w Kończycach Wielkich a nie Małych - weźcie chłopy koło i objedżcie też ze dwa razy Powiat, a nie piszcie artykuły wirtualnie nie ruszając się w teren!
Ciekawo co miasto sprzedo i za co będzie robić inwestycje jak sprzedo zamek. Mom pomysł - wystawiymy na sprzedaż starostwo razym ze starostom :D
Jo jak chcym w domu zrobić jakom inwestycje, np zbudować chlywek - to idym zarobić ... a co mom sprzedać???

Widać, że to niesprzedawalny obiekt. Nie wiem skąd ta pewność, że te "pare" złotych uratuje budżet Powiatu? Ja w to nie wierzę. No to niech samorządowcy siądą i zlokalizują tam jakąś rozsądną instytucję budżetową. Są przecież pewne potrzeby w regionie? Jest partnetstwo publiczno-prywatne, chyba było by paru chętnych do podnajmu pomieszczeń. Obecnym działaniem (wieloletnim) skutecznie od kupna odstraszamy a można było np. "sklecić" kawałek porządnej drogi do tego obiektu które radykalnie poprawiło by jego atrkcyjność. Nie dziwcie się publiczności, że tak tu narzekają i obśmiewają. Od tego My tu som. Zatem, zmienić kryteria myślenia o Zameczku, zrobić burzę mózgów, obrać 2-3 kierunki i działać, działać, chłopcy i dziewczęta razem (jak się da?).

PO CO MYŚLEC - JAK NA TYM ZARABIAĆ - PROŚCIEJ SPRZEDAĆ I KASĘ WYDAĆ NA BYLE JAKIE CELE.
Może się przyglądnąc intensywności pracy urzędników w Starostwie, kórzy mają czas na zakupy w czasie pracy , a współpracownicy poszczególnych wydziałów to raczej - ekipa dobrych znajomych co sie spotykają codziennie na 8 godz. - mile spędzonego towarzysko czasu - niz efektywnej - choć w połowie - pracy . Kawusie , ciasteczka, śmichy chichy , klachu, klachu - wystarczy sprawdzić bilingi na wewnętrznych i popatrzeć na długośc rozmów - to nie jest trudne. - a wszystko pod płaszczykiem - skomplikowanych tematów i dobra petenta - haha - to naiwnośc, zwykłe olewajstwo czy zwyczajnie udajecie idiotów ?- no - jak sie za imprezowanie przestanie płącić to bedą pieniądze aż nadto i Zamek będzie możan zagospodarowac we własnym zakresie i wcale go nie sprzedawać

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama