, poniedziałek 11 grudnia 2023
Na nartach do końca kwietnia?Dodaj do Facebook

Na nartach do końca kwietnia?

FE/Gazeta.pl
Takiej zimy w Beskidach nie było od lat. Choć mamy już wiosnę, na narciarskich stokach leżą nawet ponad dwa metry śniegu!
Pojeździć można w Korbielowie. Na stokach Pilska leżą miejscami dwa metry śniegu, a warunki są bardzo dobre. Najlepiej jeździ się na nartostradach powyżej Hali Miziowej.

Zimowo jest nadal także w Szczyrku. Na trasach ośrodka Czyrna-Solisko leży miejscami 2,5 metra śniegu! - Jeśli nic się nie zmieni, sezon w Beskidach może potrwać nawet do końca kwietnia. Nie pamiętam, kiedy ostatnio można było tak długo jeździć na nartach - mówi Stanisław Richter, prezes spółki Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, która dzierżawi ośrodek. Pojeździć w Szczyrku można także m.in. na Skrzycznem, Beskidku, Białym Krzyżu.

Zaprasza na narty również Wisła. Pojeździć można tutaj m.in. na Stożku. Warunki są bardzo dobre, a minimalna grubość pokrywy śniegowej na trasach ośrodka to aż metr. Dobre warunki są także w ośrodku Zagroń w Istebnej. Tutaj leży do 80 cm śniegu.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

to przez globalne ocieplenie

Stasiu Richter - złodziej z dwoma wyrokami.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama