, czwartek 23 marca 2023
Skończyli sezon na igelicie
W zawodach wystartowało niespełna 50 zawodników z Wisły, Goleszowa, Szczyrku, Bystrej, Zagórza i Gilowic. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Skończyli sezon na igelicie

ER
Skończyli sezon na igelicie

Kamil Byrt dwukrotnie osiągał odległość 40,5 m na skoczni K-40. fot. Wojciech Trzcionka


Skończyli sezon na igelicie

Aleksander Zniszczoł oddał najdłuższy skok podczas zawodów (41 m). fot. Wojciech Trzcionka

Zawodnicy Wisły Ustronianki zdominowali sobotni konkurs skoków narciarskich o Puchar Prezesa Ustronianki, który odbył się na obiektach w Wiśle-Centrum. Impreza zamknęła sezon letnich skoków na igelicie.
W najstarszej grupie zawodników (12-13 lat) zwyciężył Kamil Byrt, przed Aleksandrem Zniszczołem (oddał najdłuższy skok podczas zawodów na 41 m) i Szymonem Szostokiem. W rywalizacji 10- i 11-latków najlepszy okazał się Łukasz Podżorski, natomiast w grupie 8- i 9-latków pierwsze miejsce przypadło Jakubowi Juroszowi, a trzecie Bartoszowi Czyżowi.

W gronie najmłodszych skoczków (7-latkowie) wygrał Tomasz Pilch, a trzeci był Nikodem Adamiec. Przedzieliła ich jedyna dziewczyna w tych zawodach, 10-letnia Marzenia Stasik (LKS Olimpia Goleszów).
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama