, piątek 1 grudnia 2023
Skoczkowie znowu mają skocznie
Igelit na skoczni narciarskiej w Wiśle-Centrum został w sierpniu naprawiony. fot. WO Dodaj do Facebook

Skoczkowie znowu mają skocznie

WO
Młodzi skoczkowie narciarscy z Wisły znowu mają gdzie trenować. Klub, z pomocą rodziców i sponsora, sam naprawił zdewastowany igelit.
Pod koniec lipca Gazetacodzienna.pl informowała, że władze KS Wisła Ustronianka zdecydowały o zamknięciu na lato kompleksu skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum i odwołaniu konkursów podczas Tygodnia Kultury Beskidzkiej, gdyż skakanie na wysłużonym igelicie stało się zbyt niebezpieczne. Decyzja klubu oznaczała, że największy ośrodek szkolący młodych skoczków w Beskidach stracił letnią bazę treningową.

— Decyzję o zamknięciu skoczni na lato podjęliśmy w trosce o zdrowie zawodników. Do września będziemy chcieli sami zmodernizować igelit, tak żeby jesienią chłopcy znowu mieli gdzie trenować — tłumaczył Janusz Tyszkowski, prezes klubu. Obietnicy dotrzymał.

Prace trwały miesiąc i skocznia znowu działa. — Już odbyły się tam dwa treningi i wszystko jest w porządku — zapewnia prezes KS Wisła Ustronianka.

Jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej 29 września, na obiekcie zostaną zorganizowane zawody o Puchar Prezesa Ustronianki zamykające sezon letni w skokach narciarskich.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Drodzy Państwo. Ktos tu chyba zwariował? Zaledwie... zaledwie naprawiliśmy to co zagrażało zdrowiu i życiu chłopaków a tu już feta na cały Kraj. Miasto i Powiat, sławne na cały Świat perłą wyczynów Adama Małysza i jego wiślańskich Kolegów, nie jest w stanie wysupłać 100 tys. zł na nowy igielit. To gańba. Oczywiście ludziska w Klubie się cieszą, można to zrozumieć, jak ich wszyscy "wielcy" omijają szerokim łukiem w biedzie. Czekajcie jeno. Wybory za pasem. Popatrzeć tylko jak będą kolędować do skoczków i obiecywać. Te wydane przez Was 10000 zł będą Wam chcieli zwrócić z własnej kieszeni. Proponuje też aby jakiś tam Jasio, Tadzio czy inny Bolek, przywieźli na sesję zdjęciową jakieś "szmatki" dla dzieciaków bo zdjęcia z niektórym będą mogły uchodzić za "pornografię" dziecęcą. A to może się skończyć nie "złotym sznurem" ale "branzoletą" w wersji standard.

test

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama