, czwartek 23 marca 2023
Skoczkowie czekają na śnieg
Łukasz Kruczek liczy, że wkrótce gdzieś w Europie Adam Małysz będzie mógł potrenować na śniegu. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Skoczkowie czekają na śnieg

EDYTA RASMUS
Polscy skoczkowie z Adamem Małyszem na czele trenują we włoskim Predazzo przed zbliżającym się sezonem zimowym.
Trener Hannu Lepistoe do Włoch obok reprezentantów kadry A zabrał także Marcina Bachledę oraz Rafała Śliża z Wisły, którzy z dobrej strony zaprezentowali się w ostatnich mistrzostwach Polski.

— Na razie skaczemy na igelicie, ale początkiem listopada chcielibyśmy gdzieś w Europie wyjść na pierwszy śnieg. Jeżeli nam się to nie uda, to znowu zrobimy zgrupowanie na igelicie, najpewniej w Predazzo — mówi Gazeciecodziennej.pl drugi trener polskiej kadry Łukasz Kruczek. — Ten czas, jest dla nas najgorszy, bo tak do końca nie można nic zaplanować. Nie wiadomo przecież, czy za chwilę gdzieś nie spadnie śnieg. Dlatego jesteśmy bardzo elastyczni i o wyjeździe możemy decydować praktycznie z godziny na godzinę.

Pierwsze zawody z cyklu Pucharu Świata odbędą się pod koniec listopada w fińskim Kuusamo.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama