, sobota 9 grudnia 2023
Odnalazł się prezes Mieszko Piasta
Piotr Janasik (drugi od prawej) ostatni raz był widziany na meczu swojej drużyny, gdy ta grała z Tempem Puńców o wejście do okręgówki. fot. WO Dodaj do Facebook

Odnalazł się prezes Mieszko Piasta

WO
Piotr Janasik, prezes Mieszko Piasta, odnalazł się. Tak jak wszyscy przypuszczali nie był ani na wczasach, ani w szpitalu.
O sprawie tajemniczego zniknięcia sponsora i prezesa cieszyńskiego klubu piłkarskiego napisaliśmy tydzień temu jako pierwsi. — Nie wiemy, co się z nim stało. Ponad miesiąc temu zniknął i nie odbiera telefonów — mówił Tadeusz Kopeć, wiceprezes klubu, który pod nieobecność Piotra Janasika przejął jego obowiązki.

Krążyły różne plotki na temat zniknięcia prezesa. Zastanawiano się czy Janasik wyjechał na wakacje, czy może nagle rozchorował się, albo został aresztowany. Nikt do końca nie był pewien, co stoi za zniknięciem prezesa, tym bardziej że policja w rozmowie z Gazetącodzienną.pl wykluczyła zatrzymanie szefa klubu. Dopiero teraz wątpliwości kibiców i działaczy Piasta rozwiał Sławomir Świderek, zastępca prokuratora okręgowego w Bielsku-Białej, który ujawnił, że biznesmen z Cieszyna był zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze.

— Prokuratura postawiła mu zarzut prania brudnych pieniędzy. W tej sprawie podobne zarzuty postawiono jeszcze czterem osobom, wchodzącym w skład zorganizowanej grupy przestępczej, działającej na terenie Małopolski i Podbeskidzia — powiedział „GZC" Sławomir Świderek. Jednak po złożeniu przez prezesa Piasta zażalenia na decyzję prokuratur sąd uchylił wobec niego areszt.
Komentarze: (14)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A nie mowilem ze siedzial ????

ale chyba nie na Chrobrego w Cieszynie?

Centralne Biuro Śledcze nie wsadza na Chrobrego...
PS.Kto jest na zdjeciu - pierwszy od lewej w czarnej koszulce??? Czy to Gregor??? Co to zostal komentatorem ?? Moze poprowadzi program " z mikrofonem po boiskach" ??? ;D

ładne towarzystwo dla naszych fachowców. a siedział na chrobrego.

Z kim przystajesz takim się stajesz?

To wiemy juz ze prezes niewinny. Ciekawe czy pojawi sie na maczu w nastepna sobote?

Niezle towarzystwo na fotce. Od lewej Gregor, zastepca burmistrza Cybulski, starosta Kozdon, szanowny prezes i posel Kopec. "Smietanka".

Porażająca fotografia. Układ w komplecie. Oprócz CBŚ, powinno wkroczyć jeszcze CBA i ABW. Będzie się działo ;-)

Czy to jest ten „uklad„ o ktorym ciagle mowia Blizniaki w TVN 24?

Skoro sąd uchylił wobec niego areszt, to wszystko jest ok.

Skoro sąd uchylił wobec niego areszt, to wszystko jest ok.

Wszyscy mają gęby pozamykane tylko Janasik półgębkiem ustala "kolejność" na listach wyborczych. Hołoto szykuj się do wyborów bilety na Piasta bedą zdarma.

To Wy w Cieszynie też macie "układ"? A myslałam, że to takie sympatyczne miasteczko.

To nie układ to patnerstwo w sprawach społecznych

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama