, piątek 21 czerwca 2024
Nasi wysoko w 54. Rajdzie Wisły
Opel astra Pawła Wisełki i Mirosława Kijasa na sobotnim odcinku specjalnym w Zamarskach. fot. Edyta Rasmus Dodaj do Facebook

Nasi wysoko w 54. Rajdzie Wisły

ER
Kierowca Automobilklubu Krakowskiego Sławomir Sawicki jadący ranaultem clio wygrał w sobotę 54. Platinum Rajd Wisły.
Drugi był Mariusz Małyszczycki z Automobilklubu Orskiego, a trzeci Paweł Wisełka z Automobilklubu Beskidzkiego. W klasyfikacji gości wygrał Zbigniew Cieślar z Automobilklubu Cieszyńskiego.

Sawicki i Robert Hundla drugi raz z rzędu wygrali Rajd Wisły, a dzięki 10 zdobytym punktom Sawicki został nowym liderem Pucharu PZM. — Było bardzo dobrze — mówił portalowi Autoklub.pl zwycięzca.

Wiślańsko-goleszowska załoga Zbigniew Cieślar/Adam Ogierman oddała rywalom tylko jeden odcinek specjalny (Adam Zdebel był najszybszy na OS 4), w debiucie w N4 wygrywając klasę gość. W ekipie 2Brally panowała podwójna radość, ponieważ cieszyński team serwisował zarówno clio Sawickiego, jak i imprezę Cieślara.

— Jestem bardzo szczęśliwy! Nie spodziewałem się aż takiego sukcesu, zwłaszcza że auto którym startowałem, to nie jest jeszcze taka prawdziwa grupa N. Mimo to jazda subaru sprawia mi mnóstwo frajdy i już nie mogę się doczekać następnego startu. W tym roku jadę jeszcze Rajd Tyski i Barbórkę Cieszyńską, a moim celem jest mistrzostwo okręgu. Potem pomyślę co dalej — powiedział na mecie Zbigniew Cieślar, który wcześniej częściej siedział na prawym fotelu rajdowych aut, pilotując m.in. Łuksza Sztukę.

Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy rundy (rajdy: Dolnośląski, Śnieżki i Tyski)
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Skąd jest Wisełka?

Szkoda tylko że z imprezy sportowej robi się piknic przedwyborczy platformersów. Zwłaszcza ceremonia otwarcia i wręczenia nagród.

Ele menty z PO i SLD i z pedałami pojadą na platformie podczas Parady Równosci byle się pokazać. Tańczący Kalisz z pedałami... pokazany w TV. Koszmar

Jacy politycy byli na rajdzie?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama