, niedziela 3 lipca 2022
Małysz: chcę wygrać letni cykl po raz czwarty
Skoczek z Wisły wypoczął w Turcji i jest bojowo nastawiony przed letnimi startami. fot. WO Dodaj do Facebook

Małysz: chcę wygrać letni cykl po raz czwarty

PAP/WO
Bardzo poważnie potraktuję start w tegorocznych zawodach letniej Grand Prix. Nie kryję, że marzy mi się czwarte zwycięstwo — zapowiada Adam Małysz.
Tegoroczne zawody letniej Grand Prix w skokach rozpoczynają się w sobotę 11 sierpnia na skoczni w Hinterzarten. W pierwszym konkursie Polskę będą reprezentować Adam Małysz, Kamil Stoch, Maciej Kot i Piotr Żyła. Zawody letniej Grand Prix będą - jak zawsze - sprawdzianem formy przed sezonem zimowym. — Nie jestem zawodnikiem, który kalkuluje, czy mu się opłaca walczyć o zwycięstwo, czy też odpuścić i start zamienić w trening. Gdy staję na rozbiegu, moim jedynym zadaniem jest zawsze uzyskać jak najlepszy wynik i... wygrać. Tak samo będzie w tym roku. Nie kryję, że marzy mi się czwarte zwycięstwo w letniej GP. To oczywiście wszystko będzie zależało od pierwszym wyników. Na razie nie wiem, czy wezmę udział we wszystkich zawodach, o tym zadecydują trenerzy. Prawdopodobnie nie wezmę udziału tylko w zawodach w Japonii — dodał Małysz.

Przed rozpoczęciem przygotowań do letniego sezonu Małysz odpoczywał z rodziną w Turcji. Nawet tam nie mógł sobie pozwolić na pełne lenistwo. — Najważniejsze, że było ciepło, można było doskonale wypocząć. Rano biegałem, po treningu był czas na relaks. Dużo pływałem, nie tylko w basenie, także w otwartym morzu — opowiada skoczek.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Leeec Adamie Leeec !!! Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam ze Szkcjii ;o))

Dyć to się nie godzi! Ja- Panie Adamie jo obiecujym że bydem trzymoł mocno kciuki i starzyk też to obiecoł. Teraz tylko jeszcze pomyślnych wiatrów życzyć i to bydzie ganc dycki fajne.
P.S. Tyn post je bez babuci bo zas by sie kiery obraził i mioł pretynsje.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama