, piątek 19 kwietnia 2024
Kanonada Irka Jelenia
Strzelając trzy bramki, Irek dał wyraźny sygnał, że można cały czas na niego liczyć. Zarówno w klubie jaki i reprezentacji. fot. Wojciech Trzcionka

JACEK WALCZAK
Ireneusz Jeleń strzelił trzy bramki dla AJ Auxerre w zwycięskim meczu z FC Lorient (5:3) w 11. kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej.
Napastnik z Cieszyna zdobył gole w końcówce spotkania, w odstępie 19 minut (72., 75., i 90+1). To pierwsze bramki Jelenia w tym sezon. Tym samym Ireneusz Jeleń pokazał, że cały czas potrafi strzelać bramki.

Początek spotkania nie zapowiadał, że Jeleń się przełamie. AJ Auxerre zaczęło mecz z Irkiem na ławce. Po pierwszej połowie AJA przegrywało 0:1, jednak trener Fernandez nie zdecydował się wpuścić Irka na boisko. Na murawie Jelonek pojawił się w 68 minucie, gdy na tablicy widniał wynik 1:2. Swoją kanonadę zaczął cztery minuty po wejściu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzelił swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Dwie minuty później wychowanek Piasta Cieszyn wyprowadził Auxerre na prowadzenie. Po podaniu Kahlenberga, umieścił prawą nogą piłkę w siatce, obok bezradnego bramkarza. W doliczonym już czasie gry, po szybkim kontrataku i podaniu Oliecha, Irek trzeci raz pokonał bramkarza, tym razem lewą nogą. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Burgundii 5:3.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie

ładny muł ten jelen. żenada. wysławianie sie -2 pkt. aparycja 0 . a kopanie durne do piłki 2

piki to ty jesteś żałosny. zamiast się cieszyć, że swój odnosi sukcesy...przemawia przez ciebie zazdrość, że ona jest kimś a ty zerem. Dowartościowuj się w inny sposób.