, niedziela 3 lipca 2022
Kaczyce: Morcinek chce namieszaćDodaj do Facebook

Kaczyce: Morcinek chce namieszać

SPORTOWEBESKIDY.PL
Zespół Pawła Fukali może w tym sezonie napsuć krwi faworytom i sprawić niejedną niespodziankę w okręgówce.
Do sezonu 2007/2008 Morcinek Kaczyce przystąpi z nowymi nadziejami. Po kilku zmianach w kadrze forma zawodników Morcinka jest niewiadomą. Transferem sezonu może okazać się młody napastnik Bekidu Skoczów Tomasz Gredka, który w drużynach młodzieżowych skoczowskiego klubu imponował niezwykłą skutecznością. Przyjdzie mu zastąpić utalentowanego osiemnastolatka – Kamila Adamka, który powędrował w drugą stronę, dołączając do brata Marcina. Aby suma Adamków w klubie nadal była zgodna, do drużyny seniorów włączony został 17-letni Marcel. Już w najbliższej kolejce zespół z Kaczyc czeka bardzo trudny test, bowiem podopieczni Pawła Fukali zmierzą się na wyjeździe z grającym o najwyższe cele, Sokołem Zabrzeg.

— Mamy dwóch młodych zawodników ze Skoczowa. Stawiam na nich — mówi Paweł Fukala. — Do zespołu powrócił też Patryk Holek, to dobry gracz. Drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, choć w meczach towarzyskich nie za bardzo nam wychodziło. Liczyć się jednak będą mecze o punkty w lidze. Na początek czeka nas ciężka przeprawa w Zabrzegu. Wiemy, że oni się wzmocnili kilkoma zawodnikami — o ironio, z Czech. Będziemy chcieli tam powalczyć i dobrze zagrać z tyłu.  Już w meczu z Brenną testowałem taktykę pod mecz w Zabrzegu. Tyle, że w Brennej graliśmy w dziesiątkę. Chciałbym, aby zawodnicy prezentowali tak samo ładną piłkę, jak w poprzednim sezonie. Kto będzie się liczył w gronie faworytów? Może Zabrzeg? Słyszałem, jakie umowy podpisali czescy zawodnicy. Wygląda na to, że w Zabrzegu jest kasa i klub będzie się liczył, Jasienica w poprzednim sezonie też grała dobrze. Może ten zespół też będzie grał o czołówkę? My w każdym razie będziemy chcieli pomieszać karty i utrudnić rywalom zadanie.
Kto w dole tabeli? Nie umiem odpowiedzieć. Być może po trzech, czterech kolejkach będzie coś wiadomo, choć to i tak nic pewnego. Drużyna, która wtedy będzie na końcu, cały czas będzie miała szansę na grę o środek tabeli.

SKŁAD KADRY:

Bramkarze: Krystian Nogły (81), Tomasz Niedziółka (72), Krzysztof Chmiel (71); Obrońcy: Roman Żyła (77), Leszek Banot (77), Wojciech Rakus (78), Krzysztof Sojka (85), Zbigniew Banot (79), Petr Paloch (73), Patryk Holek (79), Kamil Wowry (90); Pomocnicy: Łukasz Chlebek (83), Łukasz Kwiczala (88), Robert Lapczyk (82), Adam Bijok (80), Krystian Kuśnierz (89), Krystian Romejko (88) , Tomasz Knauer (85), Marcel Adamek (90); Napastnicy:ą Grzegorz Śmieja (76), Tomasz Gredka (88), Wojciech Kubaczka (83), Marcin Niebisz (86); Trener: Pavel Fukala; Kierownik: Grzegorz Pszczółka; Prezes: Leon Brzuska; Przybyli: Krystian Romejko (LKS Pogórze), Tomasz Gredka (Beskid Skoczów), Patryk Holek (LKS Kończyce), Krzysztof Chmiel (wznowił treningi), Kamil Wowry (wychowanek), Marcel Adamek (wychowanek).
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

jaki zkamila adamka jest talent? jak ciagle grzal ławe.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama