, niedziela 3 lipca 2022
Cieszyn: dobry występ juniorówDodaj do Facebook

Cieszyn: dobry występ juniorów

SPORTOWEBESKIDY.PL
Juniorzy młodsi Piasta Cieszyn wystąpili w silnie obsadzonym turnieju Holland Cup.
Piętnastolatkowie nie przegrali żadnego meczu, a wyższość cieszyńskiego zespołu musiały uznać drużyny z Danii, Czech i Holandii. W grupie eliminacyjnej podopieczni Radosława Kałużnego rywalizowali również z GKS-em Katowice, który stanął na przeszkodzie drużynie Piasta w drodze do zwycięstwa. Remis w bezpośrednim starciu pozwolił katowiczanom zagwarantować sobie miejsce w czołowej trójce zawodów.

Zawodnicy Mieszko-Piasta musieli zadowolić się czwartą pozycją, którą wywalczyli po zwycięstwach nad Orn Fk (Norwegia) i Inverness United FC (Szkocja) Równie dobrze zaprezentowali się trampkarze cieszyńskiego klubu, którzy ukończyli imprezę na piątej pozycji.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dyć to się nie godzi! Jo jak za synka pos krowy (dziepro po tym żech się swoich babuci doprawił) to potym jak starka (niech spoczywo w pokoju) je dycki doiła to jo z synkami w balona chodził grać. A grali my boso, na szutrowym placu. Tak sie kiejsi grało. Teraz to sie gro! No ale ełra z unije sum tak za balonem, na trowie i nie w gumoczach gonić można. Tela na dzisio, bo już starzyk korbką dycki długo nie poobraco i mi sztromu braknie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama