, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Zwierzozwierz w Domu Pomocy Społecznej (fotoreportaż)Dodaj do Facebook

Zwierzozwierz w Domu Pomocy Społecznej (fotoreportaż)

STEFAN MAŃKA, zdjęcia: RC
14 grudnia odbył się wernisaż prac Olgi Olechowskiej oraz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej \"Pogodna Jesień\" zatytułowany Zwierzozwierz.
Podczas wernisażu zaprezentowane zostały 4 grafiki i 4 obrazy autorstwa Olgi Olechowskiej oraz cały szereg prac wykonanych przez mieszkańców DPS "Pogodna Jesień". - Wizualizacja Olgi Olechowskiej, pełna skrzydlatych wielbłądów i kolorowych nosorożców osadzała się na nogach gości, a obecni mieszkańcy PDPS-u, dumnie prezentowali swoje prace - relacjonuje Anna Krężelok ze Stowarzyszenia Serfenta. Wśród ceramicznych, szydełkowanych i malowanych zwierząt na wernisażu pojawił się również pies z krwi i kości - dodaje Krężelok.

Po wernisażu, przybyli goście zaproszeni zostali na drobny poczęstunek, podczas którego raczyli się melodiami dobywanymi z pianina, przez pana Józefa - jednego z mieszkańców DPS w Cieszynie.

Wystawę prac można podziwiać do piątku 17 grudnia w galerii Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Cieszynie.

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jeżeli ktoś przejawia inicjatywę wolontarystycznego posiadywania w galerii od 15.30 - 18.30 to będzie a i do końca roku! zapraszam serdecznie

fajny pomysł, tylko ten fotoreportaż taki lekko "niedpochnięty"

Pisałam już o tym i ni du du nie rozumiem- normalnie jest tak, że jak się robi wernisaż, to się daje wystawie ok. miesiąca...
Może ktoś zorientowany w temacie mogłby odpowiedzieć..?

nie rozumiem tego: 3 dni, to chyba na rozruch...brak szacunku i uznania dla własnej pracy, organizacyjnego wysiłku i spełnienia zainteresowania potencjalnych gości - odfajkowanie pożytecznej inicjatywy...co jest grane?

Świetna inicjatywa, świetny pomysł!

1. "(...) osadzała się na nogach gości (...)"- nie rozumiem...
2. Dlaczego tylko trzy dni..?? Najpierw myślałam, że to pomyłka... Naprawdę fajna wystawa i myślę, że mogłaby potrwać dłużej...

dobrze że w końcu wyszły z szafy :)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama