, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Kabaret Ani Mru Mru i inne propozycje kulturalne tygodniaDodaj do Facebook

Kabaret Ani Mru Mru i inne propozycje kulturalne tygodnia

BARBARA ŚLIŻ
Z cyklu \"co w kulturze\" polecamy wam kilka propozycji na nadchodzący tydzień. Wśród najciekawszych znajduje się występ kabaretu Ani Mru Mru, który zaprezentuje nowy program ”Czerń czy biel”.
14 grudnia

Kot w butach
Scena Lalek Bajka w teatrze w Czeskim Cieszynie wystawi ”Kota w butach”. Przygody młynarczyka Janka zakochanego w Małgosi tym razem wyreżyserowała Wanda Michałek. Premiera odbyła się 16 października. Opowieść pełna jest niezwykłych przygód. Kto jest ciekawy wszystkich bajkowych zdarzeń, powinien koniecznie wybrać się do polsko-czeskiego teatru we wtorek, 14 grudnia o godzinie 10.00.

15grudnia

Chcemy się z Wami podzielić opłatkiem wiersza
Założona w 1975 roku grupa literacka ”Nawias” zaprezentuje wiersze inspirowane świętami. Nauczyciele-literaci organizują różne spotkania poetyckie, wystawy i konkursy. Zajmują się także działalnością wydawniczą. Wierszy możemy posłuchać 15 grudnia o godzinie 17.00 w cieszyńskim Domu Narodowym. Zapraszamy!

16 grudnia

Zimowa etiuda baletowa
W ramach organizowanych zajęć z baletu dla dzieci Wiślańskie Centrum Kultury zaplanowało uroczyste podsumowanie pracy wszystkich uczestników. O godzinie 16.00 w kinie ”Marzenie” rozpocznie się pokaz pierwszej grupy tanecznej. W godzinę później wystąpi kolejna grupa.

Ciii… Ani Mru Mru znowu w Cieszynie
Po raz kolejny Cieszyn odwiedzi najpopularniejsza grupa kabaretowa. Panowie zdobyli sławę dzięki takim skeczom jak: Małysz, Otwarcie Hipermarketu, czy Maciej i Smok. Kabaret powstał w 1999 roku. Przez te wszystkie lata zmieniał się jego skład, co nie wpływało negatywnie na popularność grupy. Panowie z Lublina zawsze utrzymywali się w pierwszej dziesiątce najlepszych kabaretów. Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek z pewnością zaprezentują najwyższy poziom sztuki widowiskowej. Teatr Adama Mickiewicza przewiduje 2 występy: o godzinie 18.00 i 20.30. Bilety wciąż dostępne są w kasie teatru.
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ani mru mru...

E tam... jaki kabaret. Toż to zwykli komedianci na prowincjonalnej chałturze.

ani mru mru? kultura? gdzie?! pytam gdzie?!

Ani Mru Mru - biletów już dawno nie ma, nie wiem, co za bzdury tu piszecie.

wg klucza...

I ci z tego klucza przyjdą bo muszą a po drugim skeczu wyjdą bo nic z tego nie zrozumieją

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama