, poniedziałek 2 października 2023
Istebna: Coraz bliżej do koncertu zespołu Enej (konkurs)
Zespół w 2010 r. występował podczas Przystanku Woodstock. fot. www.enej.pl Dodaj do Facebook

Istebna: Coraz bliżej do koncertu zespołu Enej (konkurs)

KATARZYNA KOCZWARA
Już 28 lipca w Istebnej zagra zespół Enej. Zwycięzcy pierwszej edycji programu telewizyjnego \"Must be the music\" ponownie gościć będą na Śląsku Cieszyńskim.
Niedawno gościli w Ustroniu, teraz zagrają dla swoich fanów w Istebnej. Będzie to okazja do zapoznania się z ich bogatym repertuarem. Najsłynniejszy utwór formacji z Olsztyna to "Radio Hello". Enej istnieje od 2002 r., na swoim koncie ma dwie płyty: Ulice (2008) i Folkorabel (2010).

Muzyka zespołu Enej to przede wszystkim rock alternatywny. Artyści inspirują się kulturą ukraińską, nie stronią jednak od folku, reggae czy jazzu. Przełomowym momentem kształtującym jego muzyczny kręgosłup, okazało się zwycięstwo w telewizyjnym programie „Must be the Music - Tylko Muzyka”, w którym nagrodą był występ na festiwalu Sopot Top-Trendy 2011.

Co zaprezentują podczas koncertu w Istebnej? Będzie się o tym można przekonać, 28 lipca w amfiteatrze "Pod Skocznią".

Bilety w cenie: 10 zł dla młodzieży szkolnej (po okazaniu ważnej legitymacji) i 20 zł dla osób dorosłych można nabyć w restauracji "Jama Zbójnicka" w Koniakowie bądź w Informacji Turystycznej w Istebnej. Dzieci do lat 9 na koncert wchodzą za darmo.UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na koncert ufundowane przez organizatora koncertu - właściciela restauracji "Jama Zbójnicka" w Koniakowie. Aby je otrzymać, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Na jakim instrumencie gra wokalista zespołu Enej Piotr "Lolek" Sołoducha

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane, numer telefonu oraz PESEL. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nagroda będzie do odebrania przed koncertem.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

KC ENEJ WSZYSTKIE PIOSENKI

KC ENEJ

kochamy wasz zespuł i najbardziej lubimy piosenkę ulice

Gratuluję muzycznej wiedzy

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama