, niedziela 3 lipca 2022
Halina Mlynkova: Cieszyn wspiera nas w "Bitwie na głosy" (zdjęcia)
W niedzielę, 3 kwietnia, od godz. 16.00 na dziedzińcu Cafe Muzeum cieszyńska ekipa z programu TVP "Bitwa na głosy" spotkała się ze swoimi fanami. fot. Ryszard Duława Dodaj do Facebook

Halina Mlynkova: Cieszyn wspiera nas w "Bitwie na głosy" (zdjęcia)

KATARZYNA KOCZWARA, zdjęcia: RYSZARD DUŁAWA
Cztery razy z rzędu widzowie uznali, że są najlepsi, najbardziej ich pokochali. Reprezentują Cieszyn i po raz pierwszy oficjalnie spotkali się z tutejszą publicznością. Podzielili się wrażeniami z programu \"Bitwa na głosy\".
W niedzielę, 3 kwietnia, od godz. 16.00 na dziedzińcu Cafe Muzeum zaczął gromadzić się tłum. Im bliżej było 16.30, tym trudniej było znaleźć miejsce. Przyszli rodzice z małymi dziećmi, zjawiła się młodzież, nie zabrakło dojrzałej publiczności. Cieszyńska ekipa z programu TVP "Bitwa na głosy" spotkała się ze swoimi fanami.

- Spotkanie z cieszyniakami było cudowne. Kolejny raz nie zawiedli. Tak było na castingu, gdy ludzie z zespołu pokazali, że są świetni. Teraz widać, jak Cieszyn nas wspiera całym sercem i duszą, za co dziękujemy. Będziemy dawać z siebie jeszcze więcej, żeby Cieszyn mógł być z nas dumny - powiedziała Halina Mlynkova.

Jej podopieczni podkreślali, jak wiele w ich życiu zmieniła "Bitwa na głosy". - Mieszkamy tak naprawdę w niedalekiej od siebie odległości, ale to dzięki Halinie, temu, że nas wybrała do swojej drużyny, mieliśmy okazję się spotkać - zauważyła Karolina Kidoń z Ustronia. - Spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu, z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jesteśmy dla siebie jak rodzina - wyznała Karolina Gryniewicz z Bielska-Białej.

PISALIŚMY: Telewizja idzie na bitwę, a Cieszyn razem z nią

Podczas spotkania fani mieli także okazję dowiedzieć się, że kolejność występu podczas sobotniego programu jest losowana. O doborze repertuaru decyduje Halina Mlynkova, choć jej podopieczni podejmują próby negocjacji.

Na niedzielne spotkanie z fanami zespół przyjechał pełni obaw. Frekwencja niezwykle pozytywnie ich zaskoczyła. - Jestem w szoku. Zastanawialiśmy się, przychodząc tutaj, czy nie będzie nas więcej niż publiczności. Nie dociera do nas skala naszej popularności - powiedziała Karolina Kidoń. I przyznała: - Halina bardzo dużo czasu nam poświęca. Wiemy, że nie wszystkie gwiazdy spędzają ze swoimi podopiecznymi tyle czasu.

- Ludzie nas pokochali. Mamy za sobą naszą publiczność. To jest dowód na to, że warto ciężko pracować. Cztery wygrane z rzędu to potwierdzają, to ewenement chyba na skalę światową - zauważył Marcin Zmorzyński.

PISALIŚMY: Andrzej Drobik: Marka Mlynkowej

Każdy miał okazję dostać autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie. - Jest super, wielkie miasta już odpadły, a te najmniejsze zostały. Oglądam ten program co sobotę. To jest nasza Zaolzianka - powiedział Jerzy Sobel.

- To bardzo fajni ludzie. Doszli tam nie dlatego, że są mega wielkimi gwiazdami, tylko przez swoją skromność. Oglądamy każdy odcinek programu, wysyłamy na nich sms-y - wyznały Magda Bylok i Magda Fiolcha, nastolatki z Cieszyna.

Kolejne spotkanie cieszyńską ekipą "Bitwy na głosy" już 11 kwietnia od godz. 10.00 na Rynku w Cieszynie. - Mam nadzieję, że uda nam się rozśpiewać także publiczność - powiedziała nam Halina Mlynkova.

W ostatnim odcinku zespół Haliny zaśpiewał utwór "Candyman":W niedzielę, 3 kwietnia, o godz. 16.00 na dziedzińcu Cafe Muzeum cieszyńska ekipa z programu TVP "Bitwa na głosy" spotkała się ze swoimi fanami:

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ale z tym "jaja se robić" itd to ja żartowałem...

jakiś nadgorliwiec " wstyd bymu bylo " o polityce zaczal pisac ! Dosyc czlowieku, opamietaj sie jesli jestes normalny ....?????????

dziś prawdziwych Polaków już nie ma

bedzie zeby Ich zaprezentowac szerszemu gronu !!!!!!

Stale tyle spekulacji czy ktos w ekipie ktora nazywa sie cieszynska jest z Cieszyna i czy uczestnicy utozsamiaja sie z Cieszynem , no wystarczylo o to zapytac na spotkaniu i napisac . Byli tam na spotkaniu jacys dziennikarze ...? Ciekawe jest takze czy Cieszyn jako miasto i burmistrz tego miasta maja jakis plan na wykorzystanie tej reklamy dla rozwoju Cieszyna , bo ostatni raz byla taka medialna okazja wiele lat temu kiedy w TV byly pokazywane turnieje miast .....!?

Brawo Halina i Drużyna - stalina w piekle szlag trafia.

Polowa z uczestników jest ze Śląska Cieszyńskiego

Ni ma. Sami obcokrajowcy.

ciekawe czy w tej cieszyńskiej ekipie jest ktoś z Cieszyna ?

Już był w TV Katowice

Mam pytanie - kiedy będzie reportaż w telewizji
z wczorajszego spotkania z Halinką Mlynkową w Cieszynie?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama